בית / שרון / חדרה / כדורעף נשים: מכבי מנשה/חדרה/עמק-חפר הפסידה 3:2 לק.ק. תל אביב

כדורעף נשים: מכבי מנשה/חדרה/עמק-חפר הפסידה 3:2 לק.ק. תל אביב

במסגרת המחזור השני של הפליאוף העליון יצאה קבוצת הנשים של מכבי מנשה/חדרה/עמק-חפר למשחק חוץ בתל אביב. כל המשחקים בין שתי הקבוצות סיפקו בעבר מותחנים מרתקים וכך גם הפעם, אלא שבסיום המשחק אכזבה גדולה בצד החדרתי לאחר הפסד 3:2. בשתי המערכות בהן ניצחו החדרתיות לא היה לתל אביביות מענה אך נפילה בלתי מובנת של החדרתיות והתל אביביות הצליחו להשוות.

את המערכה החמישית פתחו בנות "מנשה/חדרה/עמק-חפר" בסערה וכשנדמה היה כי הניצחון מובטח התעוררו התל אביביות ובמהפך מדהים ניצחו 15:13 ובמשחק כולו.

עוזר המאמן הקבוצה המאוחדת עדי תדמור: "כמות הטעויות שעשינו במערכה החמישית מדהימה ולמעשה לא היינו כלל במשחק. השמטנו ניצחון ושתי נקודות חשובות וחבל".

יו"ר הקבוצה גדעון רוזנשטיין: "אכזבה ענקית במשחק בו היינו צריכים לזכות בכל הקופה. אין ספק כי נצטרך לעשות בדק בית מהיר על מנת לתקן ולחזק את נקודות התורפה בקבוצה".

אולגה סבנצוק (צילום: גדעון רוזנשטיין)
אולגה סבנצוק (צילום: גדעון רוזנשטיין)

ואכן הבדק בית נעשה מהר מהצפוי. מיד לאחר ההפסד הצורב בתל אביב התכנסה הנהלת הקבוצה לישיבת חרום עם הצוות המקצועי ובמהלכה התקבלה ההחלטה לבצע זעזוע ולחזק את הקבוצה בשחקנית זרה איכותית.

במבצע בזק הגיעה כבר במוצאי שבת השחקנית אולה סבנצ"וק, אוקראינית המשחקת בשנתיים האחרונות בקבוצת קאן הצרפתית  אשר תחליף את השחקנית הזרה אולגה אוגלנקו אשר שוחררה מהקבוצה לאחר המשחק בתל אביב.

יו"ר הקבוצה גדעון רוזנשטיין: "מדובר בשחקנית איכותית ואנו מקווים שהזעזוע יעשה את שלו ונשוב לראות את הקבוצה במסלול  בו היינו. אנו מחויבים לקהל ולקהילה והשינוי נדרש". למרות ההפסד פתחה הקבוצה הנמצאת במקום הרביעי פער של נקודה מהדולקת אחריה מכבי רעננה. שתי הקבוצות תיפגשנה ביום רביעי הבא באולם אשר בקיבוץ עין החורש.

בדוק גם

שירלי עודד והעותרים צילום פרטי

חדרה: התקיים דיון ראשון בעתירה נגד חסימת תושבים בפייסבוק

בית המשפט המחוזי בחיפה דן לראשונה, בשלישי האחרון בעתירה בעניין לחסימת התושבים בפייסבוק שהגישו חברת המועצה ויו”ר סיעת שקיפות שירלי עודד, והתושבים ארז אלגון ואדיר בינימיני. בסיום הדיון חייב בית המשפט את עודד בסכום של 3,500 שקלים הוצאות על העתירה

"המוות של אבא תפס אותי כמו ילדה עם הרגל באזבסט". סי היימן ואבא נחצ'ה (צילום: מירי נחמיאס)

ממשיכה

הפרידה מאבא נחצ'ה, הגירושים ומעבר הדירה הביאו את סי היימן לחשב מסלול מחדש. בימים אלה היא מגשימה את צוואתו של אביה ויוצאת בשני מופעים: האחד - "שירים מבית אבא", והשני - "רוק'נרול כחול", במלאות 30 שנה ל"גיבור גדול" * בראיון מרגש היא מדברת כמעט על הכל וגם חושפת את מילות השיר שכתבה לאביה בשעותיו האחרונות, ליד מיטתו בבית החולים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *