מבזקים
בית / שרון / חדרה / יוכי דהן מונתה למבקרת עיריית חדרה

יוכי דהן מונתה למבקרת עיריית חדרה

תכירו את המבקרת החדשה של עיריית חדרה: יוכי דהן, נשואה ואם לארבעה בעלת תואר ראשון  במדעי- החברה, ותואר שני במדע המדינה, ממשל ומדיניות ציבורית עם התמחות בביקורת פנימית וציבורית. דהן עובדת בעירייה חדרה משנת 1982 ברווחה החינוכית, ומשנת 2002 החלה לעבוד בלשכת מבקר העירייה, בתחילה כעוזרת למבקר ובהמשך כסגנית ולאחר מכן כמ"מ המבקר מנחם כהן עד לצאתו לגמלאות.

יוכי דהן (צילום: באדיבות העירייה)

במסגרת אחריותה כמבקרת העירייה, עליה לבצע ביקורת על התקינות והחוקיות של פעילות הרשות המקומית לצורך קידום המנהל התקין, טוהר המידות החיסכון והיעילות. בין תפקידיה, לבצע ביקורת שנתית, לבדוק את פעולות העירייה ואת פעולות עובדי העירייה, לבקר את הנהלת חשבונות העירייה ולבדוק אם דרכי החזקת כספי העירייה ושמירת רכושה והחזקתו מניחות את הדעת,  הגשת דוח ביקורת ופרסומו.

עוד נדרש ממנה במסגרת התפקיד להראות יסודיות ניתוח ועיבוד פרטים רבים. עליה לעבוד כמלווה בממשקים עם תחומי המשפט והניהול הכספי ולהפגין יכולת ביצוע ביקורת בונה ומעקב תיקון ליקויים לטובת שיפור המערכת העירונית.

בדוק גם

שפכים לים צילום עצמי

מי ניקוז או ביוב? בכל מקרה מדובר בסכנה בריאותית

בכל שנה פורצים מי ניקוז שחורים המגיעים מן השוק בתחנת השאיבה בחוף קונטיקי. עיריית נתניה …

הסמים שנתפסו במקרר

סוכן סמוי הפיל 40 סוחרי סמים מנהריה וחדרה באמצעות אפליקציה

משטרת ישראל עצרה הבוקר מעל 40 סוחרי סמים, הודות לסוכן סמוי שחדר לתוך אפליקציית הטלגראס וחשף את זהותם ואת פעילותם הפלילית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *