בית / שרון / חדרה / יוכי דהן מונתה למבקרת עיריית חדרה

יוכי דהן מונתה למבקרת עיריית חדרה

תכירו את המבקרת החדשה של עיריית חדרה: יוכי דהן, נשואה ואם לארבעה בעלת תואר ראשון  במדעי- החברה, ותואר שני במדע המדינה, ממשל ומדיניות ציבורית עם התמחות בביקורת פנימית וציבורית. דהן עובדת בעירייה חדרה משנת 1982 ברווחה החינוכית, ומשנת 2002 החלה לעבוד בלשכת מבקר העירייה, בתחילה כעוזרת למבקר ובהמשך כסגנית ולאחר מכן כמ"מ המבקר מנחם כהן עד לצאתו לגמלאות.

יוכי דהן (צילום: באדיבות העירייה)

במסגרת אחריותה כמבקרת העירייה, עליה לבצע ביקורת על התקינות והחוקיות של פעילות הרשות המקומית לצורך קידום המנהל התקין, טוהר המידות החיסכון והיעילות. בין תפקידיה, לבצע ביקורת שנתית, לבדוק את פעולות העירייה ואת פעולות עובדי העירייה, לבקר את הנהלת חשבונות העירייה ולבדוק אם דרכי החזקת כספי העירייה ושמירת רכושה והחזקתו מניחות את הדעת,  הגשת דוח ביקורת ופרסומו.

עוד נדרש ממנה במסגרת התפקיד להראות יסודיות ניתוח ועיבוד פרטים רבים. עליה לעבוד כמלווה בממשקים עם תחומי המשפט והניהול הכספי ולהפגין יכולת ביצוע ביקורת בונה ומעקב תיקון ליקויים לטובת שיפור המערכת העירונית.

בדוק גם

בהפועל חדרה מבהירים: "לא רק שלא נתפרק, אלא נקבל ניהול תקין"

במועדון קיבלו בבוקר את התשובה הסופית מרשם העמותות ומכינים תגובה משפטית. בחדרה לא מתכוונים להתחייב לדקות משחק של אבו פאני ובן דוד. אביטן טס לחו"ל

גינת מרגוע צילום דוברות הלל יפה

לראשונה בארץ: נחנכה גינת מרגוע טיפולית במחלקת יולדות בהלל יפה

השבוע נחנכה במרכז הרפואי הלל יפה גינת מרגוע טיפולית – ראשונה מסוגה בתוך מחלקת יולדות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *