בית / שרון / חדרה / טל בניה מונה למאמן אולגה

טל בניה מונה למאמן אולגה

 טל בניה מונה למ.ס עדי גבעת אולגה, במקומו של המאמן היוצא, שרון זהביאן שפוטר בשבוע שעבר. ביום רביעי שעבר נפגשו ראשי אולגה עם בניה וסיכמו איתו חוזה עד לסיום העונה עם אופציה לעונה נוספת. בניה אימן בעונה שעברה בהצלחה את מכבי דליית אלכרמל.

טל בניה
רוצה תקציב לשחקנים טובים. טל בניה (צילום: שלומי גבאי)

בתחילת העונה לא מצא בניה קבוצה לעצמו עד אשר הגיעה ההצעה של אולגה. בניה העביר בקבוצה שלושה אימונים עד למשחק מול עפולה  ועוד שני אימונים עד למשחק מול הפועל כפר קנא. יצויין כי כבר במעמד החתימה הסביר בניה כי הוא מעוניין במספר שחקני רכש שיחזקו את הקבוצה. החלוץ אסי גומה הפסיק את אימוניו המלאים בשלב זה וממשיך רק לרוץ מסביב למגרש. גומה כבר משחק מתחילת העונה עם מתיחה ברצועה ורק לאחר הטיפול במהלך השבוע יתברר אם יצטרך לעבור ניתוח.השבוע גם שוחרר מהקבוצה הקשר לירון מוסבט שעבר להפועל יוקנעם מליגה ג'.

בניה אמר השבוע: "אני שמח להצטרף לגבעת אולגה. יש כאן קבוצה של חבריה צעירים ורעבים עם רצון ללמוד. המטרה שלנו בשלב הראשון להיחלץ מהמקום בו אנחנו נמצאים ואני בטוח שאנחנו מסוגלים לצאת ממנו. בחודש הקרוב נלמד את הקבוצה ואז נחליט איך נצטרך להתחזק גם מקצועית וגם תקציבית".

בדוק גם

בהפועל חדרה מבהירים: "לא רק שלא נתפרק, אלא נקבל ניהול תקין"

במועדון קיבלו בבוקר את התשובה הסופית מרשם העמותות ומכינים תגובה משפטית. בחדרה לא מתכוונים להתחייב לדקות משחק של אבו פאני ובן דוד. אביטן טס לחו"ל

גינת מרגוע צילום דוברות הלל יפה

לראשונה בארץ: נחנכה גינת מרגוע טיפולית במחלקת יולדות בהלל יפה

השבוע נחנכה במרכז הרפואי הלל יפה גינת מרגוע טיפולית – ראשונה מסוגה בתוך מחלקת יולדות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *