בית / שרון / בחירות מקומיות בשרון / חדרה: רשימת הצעירים תפעל להקמת פינת חי בעיר

חדרה: רשימת הצעירים תפעל להקמת פינת חי בעיר

רשימת "הצעירים" של חדרה מתכוונת להקים פינת חי לטובת תושבי העיר. את פינת החי, מתכננים אנשי הרשימה בראשות אמיר ימין להקים באזור יער חדרה והיא עתידה להוות מוקד בילוי עבור משפחות תושבי העיר וילדיהן.

פינת החי שתוקם, תכלול פינת ליטוף, פינות יצירה ומשחקייה. "התברכנו ביער חדרה אך איננו מממשים את הפוטנציאל שבו, לכן הגינו יוזמה זו", אמר אמיר ימין.

"היער הוא אזור שיש לשדרגו, יש להפיח בו חיים ואחת האפשרויות לעשות זאת היא להקים בו פינת חי. יער חדרה הנמצא בחלקה המערבי של העיר, הוא אזור נפלא למקם בו את פינת החי הן מבחינת המיקום והן מבחינת שטחו – אורכו מצפון-מזרח לדרום-מערב הוא כמעט שלושה ק"מ, רוחבו המרבי הוא כ-900 מטרים ושטחו 1,500 דונם. הוא מוקף בחנייה גדולה וממוקם ליד תחנת הרכבת, דבר שיכול למשוך גם טיילים. מדובר בצעד נוסף בשיפור חיי התרבות והפנאי בעיר ובאטרקציה לכל המשפחה".

מפלגת "הצעירים" המתמודדת לבחירות למועצת העיר ב-22 באוקטובר, קיבלה השבוע אישור ממשרד הפנים אישור להתמודד עם האות צ' בפתק ההצבעה, שעליו גם יירשם: "הצעירים למועצת העיר חדרה בראשות אמיר ימין".

צעד נוסף בשיפור חיי התרבות והפנאי בעיר. ימין (צילום: איילת קדם)
צעד נוסף בשיפור חיי התרבות והפנאי בעיר. ימין (צילום: איילת קדם)

בדוק גם

תמונה פנורמית של אצטדיון סמי עופר לאחר זריעת הדשא (צילום: צבי רוגר-עיריית חיפה)

המנהלת אישרה: הפועל חדרה תשחק בעונה הבאה בסמי עופר

המנהלת אישרה הבוקר לקבוצה לארח את המשחקים בסמי עופר. עד סוף החוש תיערך פגישה בין ראש העירייה צביקה גנדלמן לבין היו"ר אורן גולן לגבי התקציב

אורן גולן, ראש העיר צביקה גנדלמן וניסו אביטן, צילום: שלומי גבאי הפועל חדרה

גולן אחרי העלייה לליגת העל: "יש לנו התחייבות מגנדלמן לתקציב ראוי"

  אחד מהאנשים האחראים לעלייה ההיסטורית של הפועל חדרה הוא  הספונסר ויו"ר הקבוצה; אורן גולן, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *