בית / שרון / חדרה / חדרה: רוכבת האופניים ליר עמרן נהרגה מפגיעת מונית

חדרה: רוכבת האופניים ליר עמרן נהרגה מפגיעת מונית

ליר עמרן (20) תושבת חדרה, נהרגה לפנות בוקר (רביעי) לאחר שנפגעה ממונית בעת שחצתה את כביש 65 על אופניה ליד צומת חדרה בדרכה לפרדס חנה.

אדי ורלישובסקי, פראמדיק של מד"א שהוזעק למקום, מספר: "סמוך לשעה 6:00 התקבלה קריאה במוקד מד"א שרון על רוכבת אופניים פצועה קשה בצומת חדרה מזרח. בהגיענו למקום הבחנו בצעירה ששוכבת על הכביש מחוסרת הכרה, עם פציעה רב מערכתית קשה. התחלנו בפעולות החייאה שכללו הנשמה מתקדמת וניקוז חזה, ולאחר מכן פינינו אותה מונשמת במצב אנוש לבית החולים הלל יפה". לאחר שהגיעה עמרן להלל יפה, נקבע מותה. הלווייתה נקבעה לצהרי אותו היום, בבית העלמין החדש בחדרה.

ממשטרת חדרה נמסר: "בבוקר 16.10, בסביבות 6 בבוקר, פגעה מונית שנסעה מכיוון נחל חדרה לכיוון עפולה על כביש 65 ברוכבת האופניים ליר עמרן (20), שנסעה למקום עבודתה. נהג המונית, תושב פרדס חנה, בן 54, עוכב לחקירה ושוחרר בתנאים מגבילים. רישיונו נשלל ל-90 יום ונסיבות התאונה נבדקות. הנהג הוא בעל עבר תעבורתי מזערי יחסית, וללא הרשעות קודמות."

עמרן שימשה כבת שירות בבית החינוך הדמוקרטי "שבילים" בפרדס חנה בשנתיים האחרונות, ויצרה שם קשר חם ומיוחד עם הילדים. בבית החינוך הדמוקרטי הביעו צער רב על מותה.

זירת האירוע (צילום: שלומי גבאי)
זירת האירוע (צילום: שלומי גבאי)
אופניה של ליר עמרן (צילום: שלומי גבאי)
אופניה של ליר עמרן (צילום: שלומי גבאי)

בדוק גם

בהפועל חדרה מבהירים: "לא רק שלא נתפרק, אלא נקבל ניהול תקין"

במועדון קיבלו בבוקר את התשובה הסופית מרשם העמותות ומכינים תגובה משפטית. בחדרה לא מתכוונים להתחייב לדקות משחק של אבו פאני ובן דוד. אביטן טס לחו"ל

גינת מרגוע צילום דוברות הלל יפה

לראשונה בארץ: נחנכה גינת מרגוע טיפולית במחלקת יולדות בהלל יפה

השבוע נחנכה במרכז הרפואי הלל יפה גינת מרגוע טיפולית – ראשונה מסוגה בתוך מחלקת יולדות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *