בית / שרון / חדרה / חדרה: ראש העיר הגיע להקשיב לצעירים

חדרה: ראש העיר הגיע להקשיב לצעירים

במפגש הראשון גנדלמן ומרחב ציינו, כי מדובר ביוזמה מבורכת שנועדה להקשבה והתקרבות לתושבים, וזאת כחלק מהעשייה והאפשרויות הרבות המוצעות במרכז למען אוכלוסיית הצעירים. רעיון המפגש, כשמו כן הוא, להקשיב לצעירים, חדרתים בטווח הגילאים 18-35, שאכפת להם ומעוניינים להשמיע את מדעותיהם ותחושותיהם בנוגע לחיים בעיר. לשיחה הגיעו למעלה מ-20 תושבים צעירים, ביניהם משוחררים טריים, סטודנטים, זוגות נשואים, הורים צעירים וכדומה שהגיעו במטרה לשוחח עם גנדלמן ומרחב בנושאים שונים.

גנדלמן ומרחב עם תושבים צעירים (צילום: עיריית חדרה)
גנדלמן ומרחב עם תושבים צעירים (צילום: עיריית חדרה)

הנושאים היו רבים ומגוונים, השכלה גבוהה בעיר, תשתיות שכונתיות, אפשרויות עזרה לסטודנטים, התנדבות תמורת הנחות מוניציפליות, ייעול מערכת התחבורה הציבורית ועוד. לאחר שהקשיב לצעירים השיב גנדלמן לנושאים שהועלו, סיפר על פרויקטים שכבר בוצעו ועדיין עושים הדים כדוגמת ה"בום בוקס" וכמובן פירט גם על פרויקטים עתידיים שמטרתם קידום העיר ותושביה.

גיא וישניה, תושב העיר בן 23, פעיל במרכז הצעירים, הנחה את השיחה וסיכם כי, "השיחה עם ראש העיר הייתה נקודת התחלה לשני תהליכים, הראשון זה תהליך של יצירת שיח פרונטלי קבוע עם ראש העיר והצעירים בחדרה, ללא פניות ללשכות ובירוקרטיה מיותרת ולא נגישה; והתהליך השני זה הקשר הראשוני של המרכז עם צעירים שאכפת להם, ואיתם אפשר לעבוד על מנת לקדם את האינטרסים של צעירי העיר".

 

בדוק גם

עיריית חדרה. שינויים גדולים (צילום: שלומי גבאי)

ועד עובדי עיריית חדרה מאיים בסכסוך עבודה

טלטלה בין ועד העובדים להנהלת העובדים בעיריית חדרה בעקבות טענות הוועד על הלנת שכר לעובדים …

צילום: יוסף ברבי

הרצל קרן ויוני שטבון רצים ברשימה אחת, שטבון ירוץ לראשות העיר

הרצל קרן ויוני שטבון מאחדים כוחות לבחירות הקרובות ויקימו רשימה אחת בה שטבון ירוץ כמועמד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *