יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / שרון / בחירות מקומיות בשרון / חדרה: עמי ניב הודיע על תמיכתו בחיים אביטן

חדרה: עמי ניב הודיע על תמיכתו בחיים אביטן

עמי ניב (פוטו פיאצה)

לאחר "חדרה ביתנו", "איחוד אחים", "יהדות התורה" ו-"הצעירים", הודיע השבוע גם עמי ניב יושב ראש רשימת "לתת תקווה" על תמיכתו בראש עיריית חדרה חיים אביטן.

ניב כינס השבוע מסיבת עיתונאים שבמהלכה הודיע על תמיכת רשימתו במועמדותו של אביטן לראשות העירייה ואמר: "כשמדובר בעתיד ילדינו כל מי שרואה את עצמו כאיש ציבור חייב לגלות אחריות ומנהיגות".

עוד אמר ניב: "אביטן הוביל את חדרה לתנופת פיתוח בתחומים רבים והוא נחשב לראש עיר מצליח מאוד שראוי להמשיך בתפקידו גם בקדנציה הבאה. שמענו את יתר המתמודדים מולו ואנחנו מכירים את אופיים ויכולתם ובלשון המעטה לא התרשמנו שמישהו מהם מסוגל להוביל את העיר טוב יותר ממנו. כשבוחרים ראש עיר חייבים להיות אמיתיים. העיר מונהגת בשמונה השנים האחרונות בצורה רצינית, מצוינת וראויה להערכה על ידי אביטן. יתר המתמודדים לא שימשו מעולם בתפקידי עשייה ואין להם את הקשרים עם השלטון המרכזי שכול כך דרושים בכדי שחדרה תמשיך ליהנות מהקצאות ממשלתיות אדירות עבור רווחת כלל הציבור".

"מועצת העיר בחדרה זקוקה לדם חדש, אווירה אחרת ולרוח חדשה ומרעננת. זה שנים אני פעיל ברמות הציבוריות בחדרה ואשמח להמשיך בכיוון הזה מתוך מועצת העיר. דלתי תהיה פתוחה בפני כלל הציבור ואני מתכוון להקדיש את כל כולי לתושבים של חדרה. החלטתי להצטרף לרשימה של חיים אביטן משום שאני מכיר אותו הרבה שנים ואני יודע שהוא עשה הרבה למען העיר. אני חייב לציין כי במקביל לעשייה של אביטן, כבר ארבע שנים שאין בעיר מועצה ואני חושב שראש עיר צריך שתהיה לו מועצה. אביטן צריך אנשים כמוני במועצה. יש לי קשרים בממשלה ובכל הרשויות ואני יכול לעזור כי יש לי את האפשרות לעזור".

בדוק גם

שלט הופל שירלי צילום: פרטי

חדרה: מי הפיל את שלט הבחירות של שירלי עודד ?

שלט בחירות שהוצב מטעמה של המועמדת לראשות עיריית חדרה שירלי עודד ומציג את מועמדותה לקראת …

הקמפיין המשותף נגד שדה התעופה (באדיבות עיריית חדרה)

הכרזה במצב קיפאון

מטה המאבק המשותף לעיריית חדרה ומועצה האזורית מנשה נגד הכוונה להקים שדה תעופה במזרח העיר, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *