מבזקים
בית / שרון / חדרה / חדרה: עמותת ניצן מצאה בית חם

חדרה: עמותת ניצן מצאה בית חם

מועצת העיר חדרה אישרה בישיבתה האחרונה את החוזה להקצאת מבנה ברחוב הרצל לעמותת ניצן חדרה, אגודה לקידום ילדים לקויי למידה. תקופת ההקצאה נקבעה למשך 15 שנים עם אופציה לשתי תקופות נוספות בנות 5 שנים כל אחת.  בכך תם הליך ההקצאה אשר עבר את אישור מועצת העיר בישיבתה באוגוסט 2014, ויאפשר לעמותת "ניצן" להמשיך את פעילותה בעיר גם בשנים הבאות.

מהעיריה נמסר כי מדובר במבנה ששימש בעבר כבית קצין העיר ומאוחר יותר כמרכז הצעירים העירוני, לאחרונה המקום התפנה בעקבות המעבר של מרכז הצעירים למבנה רחב הידיים ברחוב הנשיא. חוזה ההקצאה עבר לאישור שר הפנים, והעמותה תוכל להתחיל את השימוש בנכס מיד עם קבלת האישור להקצאה.

יו"ר סניף ניצן חדרה רחל ניסטל, ראש העיר צביקה גנדלמן ומנהלת הסניף עדה לוי (צילום: דוברות עיריית חדרה)
יו"ר סניף ניצן חדרה רחל ניסטל, ראש העיר צביקה גנדלמן ומנהלת הסניף עדה לוי (צילום: דוברות עיריית חדרה)

עמותת ניצן פועלת מעל 40 שנה  ונחשבת כיום לארגון הגדול בארץ לטיפול בילדים ובוגרים עם ליקויי למידה והפרעת קשב. סניף חדרה, אשר נחנך בשנת 1988 ופועל ברחוב תרנ"א, נותן מענה לכאלף ילדים בשנה. במהלך השנים נעזרו בו אלפי פונים, החל מהגיל הרך ועד גיוסם לצה"ל.

"ניצן" חדרה נהנה משיתוף פעולה של העירייה, אגף החינוך והשירות הפסיכולוגי העירוני. יו"ר סניף ניצן חדרה רחל ניסטל ומנהלת הסניף עדה לוי, מספרות כי בסניף מתקיימים פרויקטים ייחודיים לגיל הרך, מבצעים אבחונים פסיכו-דידקטיים, הוראה מסייעת, הכוון ויעוץ, אימון הורים, מוכנות לכיתה א' בשילוב הידרותרפיה, כישורים חברתיים, מדברים עם כלבים ושירותים רבים נוספים.

 

 

 

 

בדוק גם

שפכים לים צילום עצמי

מי ניקוז או ביוב? בכל מקרה מדובר בסכנה בריאותית

בכל שנה פורצים מי ניקוז שחורים המגיעים מן השוק בתחנת השאיבה בחוף קונטיקי. עיריית נתניה …

הסמים שנתפסו במקרר

סוכן סמוי הפיל 40 סוחרי סמים מנהריה וחדרה באמצעות אפליקציה

משטרת ישראל עצרה הבוקר מעל 40 סוחרי סמים, הודות לסוכן סמוי שחדר לתוך אפליקציית הטלגראס וחשף את זהותם ואת פעילותם הפלילית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *