יום שני , ספטמבר 24 2018
בית / שרון / חדרה / חדרה: עמותת ניצן מצאה בית חם

חדרה: עמותת ניצן מצאה בית חם

מועצת העיר חדרה אישרה בישיבתה האחרונה את החוזה להקצאת מבנה ברחוב הרצל לעמותת ניצן חדרה, אגודה לקידום ילדים לקויי למידה. תקופת ההקצאה נקבעה למשך 15 שנים עם אופציה לשתי תקופות נוספות בנות 5 שנים כל אחת.  בכך תם הליך ההקצאה אשר עבר את אישור מועצת העיר בישיבתה באוגוסט 2014, ויאפשר לעמותת "ניצן" להמשיך את פעילותה בעיר גם בשנים הבאות.

מהעיריה נמסר כי מדובר במבנה ששימש בעבר כבית קצין העיר ומאוחר יותר כמרכז הצעירים העירוני, לאחרונה המקום התפנה בעקבות המעבר של מרכז הצעירים למבנה רחב הידיים ברחוב הנשיא. חוזה ההקצאה עבר לאישור שר הפנים, והעמותה תוכל להתחיל את השימוש בנכס מיד עם קבלת האישור להקצאה.

יו"ר סניף ניצן חדרה רחל ניסטל, ראש העיר צביקה גנדלמן ומנהלת הסניף עדה לוי (צילום: דוברות עיריית חדרה)
יו"ר סניף ניצן חדרה רחל ניסטל, ראש העיר צביקה גנדלמן ומנהלת הסניף עדה לוי (צילום: דוברות עיריית חדרה)

עמותת ניצן פועלת מעל 40 שנה  ונחשבת כיום לארגון הגדול בארץ לטיפול בילדים ובוגרים עם ליקויי למידה והפרעת קשב. סניף חדרה, אשר נחנך בשנת 1988 ופועל ברחוב תרנ"א, נותן מענה לכאלף ילדים בשנה. במהלך השנים נעזרו בו אלפי פונים, החל מהגיל הרך ועד גיוסם לצה"ל.

"ניצן" חדרה נהנה משיתוף פעולה של העירייה, אגף החינוך והשירות הפסיכולוגי העירוני. יו"ר סניף ניצן חדרה רחל ניסטל ומנהלת הסניף עדה לוי, מספרות כי בסניף מתקיימים פרויקטים ייחודיים לגיל הרך, מבצעים אבחונים פסיכו-דידקטיים, הוראה מסייעת, הכוון ויעוץ, אימון הורים, מוכנות לכיתה א' בשילוב הידרותרפיה, כישורים חברתיים, מדברים עם כלבים ושירותים רבים נוספים.

 

 

 

 

בדוק גם

פסטיבל בום בוקס (צילום עיריית חדרה)

חדרה: דרישה לבטל את הופעתו של הראפר דודו פארוק

הופעתו הקרובה של הראפר הפרובוקטיבי דודו פארוק בחדרה מוטלת בספק. יו"ר ארגון ויצו ישראל, גילה …

התיכון החקלאי ברנקו וייס (צילום: טליה שפירא)

"האם נעלמו 700 אלף שקלים מתיכון החקלאי?

  חברי מועצת פרדס חנה כרכור, רון לירם ומיכה מגידש הגישו לפני כחודש תלונה למחלקת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *