בית / שרון / חדרה / חדרה: נפתחה תערוכה העוסקת בהתמכרויות

חדרה: נפתחה תערוכה העוסקת בהתמכרויות

פתיחה חגיגית של התערוכה נגד התמכרויות
פתיחה חגיגית של התערוכה נגד התמכרויות (צילום: דוברות עיריית חדרה)

השבוע נפתחה תערוכה ראשונה מסוגה בנושא "אלכוהול. סמים. אלימות", המשקפת את יחסם של בני נוער לנושאים אלה.
התערוכה מוצגת במסגרת חודש המאבק בסמים ואלכוהול שמובילה היחידה העירונית למאבק בסמים ואלכוהול של אגף הרווחה, בשיתוף אגף החינוך ועל"ה (עמותה לתרבות הפנאי).

התערוכה, המוצגת בקניון לב חדרה, מהווה שיא חינוכי בתהליך של שיח מתמשך בקרב בני הנוער בשכונת בית אליעזר בנושאמניעת שימוש והתמכרויות.

בפתיחה החגיגית השתתפו מ"מ ראשה עיר ויו"ר על"ה עו"ד טל אליהו, מנהל מתנ"ס בית אליעזר אייל עפגין, מנהלת היחידה לסמים ואלכוהול מלי מלכין, רכזת מועדון "יחדיו" אסתי כהן, רכזת המדצ"ים גליה אבוהב, וכן דודו אלפסי ועומר גופר המדריכים את קבוצת מד"צים ט' שעברה תהליך משמעותי עם האמן שליווה את כל התהליך רפי בלר.

אוצרת התערוכה הוא רותי בלר. בפתיחה החגיגית הרצתה בלר לבאי התערוכה בנושא אמנות בכלל ועל השימוש באמנות ככלי מניעה של התנהגויות שליליות.

לדבריה, הביטוי האמנותי אפשר דיון משמעותי עבור בני הנוער והאמנים שליוו את התהליך שנבע משותפות, בגרות, ורצון להתמודד ביחד עם הקשיים והפחדים. עו"ד טל אליהו שיבח את הפעילויות המתבצעות בתחום המניעה, ובירך על היוזמה של חשיפת הפעילויות התרבותיות לכלל הציבור. היחידה העירונית למאבק בסמים ואלכוהול, השותפה ליוזמה האמנותית, הובילה פעילויות מניעה שונות ומגוונות ושיח משמעותי עם בני הנוער במהלך כל השנה.

מנהלת היחידה, מלי מלכין, שיבחה את הפעילות היצירתית ואמרה שיש לברך על כל פעילות שנועדה להעלות את המודעות ומסייעת לרתום קבוצות נוספות להתמודדות נכונה ומניעת השימוש.

 

בדוק גם

תמונה פנורמית של אצטדיון סמי עופר לאחר זריעת הדשא (צילום: צבי רוגר-עיריית חיפה)

המנהלת אישרה: הפועל חדרה תשחק בעונה הבאה בסמי עופר

המנהלת אישרה הבוקר לקבוצה לארח את המשחקים בסמי עופר. עד סוף החוש תיערך פגישה בין ראש העירייה צביקה גנדלמן לבין היו"ר אורן גולן לגבי התקציב

אורן גולן, ראש העיר צביקה גנדלמן וניסו אביטן, צילום: שלומי גבאי הפועל חדרה

גולן אחרי העלייה לליגת העל: "יש לנו התחייבות מגנדלמן לתקציב ראוי"

  אחד מהאנשים האחראים לעלייה ההיסטורית של הפועל חדרה הוא  הספונסר ויו"ר הקבוצה; אורן גולן, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *