יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / שרון / חדרה / חדרה: מנהלת מעון יום מואשמת בגניבת כספי הורים בסך 200 אלף שקלים

חדרה: מנהלת מעון יום מואשמת בגניבת כספי הורים בסך 200 אלף שקלים

פרקליטות מחוז חיפה הגישה באמצעות עו"ד אבי אור-זך לבית המשפט השלום בחיפה כתב אישום נגד מנהלת מעון ילדים נעמ"ת בחדרה בת 55 ממושב אמץ בגין ביצוע עבירות של רישום כוזב במסמכי תאגיד, מרמה והפרת אמונים, זיוף בנסיבות מחמירות וגניבה בידי עובד בסך של 201 אלף שקלים.

במהלך עבודתה במעון, זייפה הנאשמת מאות מסמכים, דו"חות, כרטיסי נוכחות ילדים, הודעות על עזיבת ילד וקבלות, וקיבלה לידיה במרמה כספים השייכים לנעמ"ת ולהורי הילדים.  מהאישום הראשון עולה כי במהלך שנת הלימודים  2011, קלטה הנאשמת ללימודים במעון ילדים מעבר למכסת הילדים המותרת, מבלי שדיווחה להנהלת נעמ"ת כנדרש ומבלי שדיווחה כל חודש על נוכחות ילדים אלה ועל שכר הלימוד ששילמו, ושלשלה את כספי שכר הלימוד של ילדים אלה לכיסה.

בנוסף, דיווחה הנאשמת בכזב לנעמ"ת על עזיבה של ילדים, זאת למרות שאותם ילדים לא עזבו את המעון והמשיכו לשלם לנאשמת שכר לימוד עבור נעמ"ת. מהאישום השני עולה כי הנאשמת לא עדכנה את ההורים כי קיבלו הנחה וסבסוד מהתמ"ת וגבתה מההורים שכר לימוד שלא לפי גובה ההנחה שקיבלו מהתמ"ת ושלשלה לכיסה במרמה את ההפרש בין שכר הלימוד ששולם על ידי ההורים בפועל לבין שכר הלימוד שהיה על ההורים לשלם לפי קביעת התמ"ת.

 

בדוק גם

פסטיבל בום בוקס (צילום עיריית חדרה)

חדרה: דרישה לבטל את הופעתו של הראפר דודו פארוק

הופעתו הקרובה של הראפר הפרובוקטיבי דודו פארוק בחדרה מוטלת בספק. יו"ר ארגון ויצו ישראל, גילה …

התיכון החקלאי ברנקו וייס (צילום: טליה שפירא)

"האם נעלמו 700 אלף שקלים מתיכון החקלאי?

  חברי מועצת פרדס חנה כרכור, רון לירם ומיכה מגידש הגישו לפני כחודש תלונה למחלקת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *