בית / שרון / חדרה / חדרה: מועדון הנוער הנטוש הפך למאורת סמים

חדרה: מועדון הנוער הנטוש הפך למאורת סמים

ברחוב הבונים בבית אליעזר, בסמוך לרחוב האביב, קיים כבר שנים מבנה מוזנח, ששימש אי שם בשנות ה-60 כמועדון שכונתי. עם השנים המבנה הפך למועדון נוער ובית הספר 'שובו' השתמש בו לקיומם של חוגים שונים. אלא במשך עשור המבנה עומד נטוש, לא נעשה בו כל שימוש והוא מהווה מפגע תברואתי ובטיחותי, ומאורת סמים לנרקומנים.

תושבת השכונה, דליה לוי: "מדובר במפגע אמיתי, שבתוכו יש לכלוך ואיש אינו דואג לעניין זה. כתבתי לא מעט מכתבים לעירייה בנדון, אבל שום דבר לא זז". באחד ממכתביה הרבים, שנכתבו כבר לפני שלוש שנים לעיריית חדרה, כתבה לוי: "לאחר פניות רבות למזכירת ראש העיר, אני פונה אליכם בניסיון אחרון. אנחנו, התושבים, גילינו סבלנות רבה והיינו עדים לפיתוח רחובות רבים בשכונה, אבל יש גבול להזנחה הפושעת".

מועדון הנוער הנטוש בבית אליעזר
עד מתי? מועדון הנוער הנטוש בבית אליעזר (צילום: דליה לוי)

יגאל ניסן, אף הוא תושב שכונת בית אליעזר המתגורר בסמוך למבנה הנטוש, מוסיף על דבריה: "מדובר במבנה שהפך למאורת סמים. יש בתוכו באנגים, ניירות כסף ומיטה, נרקומנים הפכו אותו לזולה. מעבר לכך אין בקרבתו תאורה. נמיות ושועלים מסתובבים גם הם במבנה, נערכו בינינו לבין חברי העירייה מספר פגישות והובטח לנו שהעניין לטופל, אבל זה לא קרה. ובינתיים, אנחנו סובלים".

אביגיל ברדה, תושבת השכונה מוסיפה על דבריו: "אנחנו פשוט פוחדים. הכלבה שלי הוכשה בחצר הבית כאשר הנחש לבטח יצא משטח הבניין הנטוש. יש לי צהרון בבית ואני תמיד עם אצבע על הדופק".

טרם התקבלה תגובה מעיריית חדרה.

 

בדוק גם

הבניין-ברופין צילום משרד עוד כהן שטרסנוב לונדון

תביעה לפיצוי על ביזוי ההנצחה של רפאל כהן מכפר ידידיה שנפל במלחמת יום הכיפורים

תביעה על סך מיליון שקלים מהמועצה האזורית עמק חפר הוגשה השבוע לבית המשפט השלום בנתניה …

סמים שנתפסו אצל החשודה. צילום: משטרת ישראל

בן 17 מנתניה מכר סמים לבני נוער

לפני כחודש במהלך סיור שגרתי בנתניה, שוטרים הבחינו בצעיר בן 17 כשהוא רכוב על אופניו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *