בית / שרון / חדרה / חדרה: טיפות חלב קרסו בעקבות התפשטות נגיף הפוליו

חדרה: טיפות חלב קרסו בעקבות התפשטות נגיף הפוליו

אתמול (שלישי) הודיעו במהדורות החדשות כי נגיף הפוליו נמצא גם במכון לטיהור שופכין בבאקה אל גרביה. מה שגרם לכך שמאות הורים מודאגים גדשו את טיפת חלב ברחוב ביאליק בעיר, כדי לחסן את ילדיהם ונאלצו להמתין במשך שעתיים ויותר. בשעה רבע לאחת עשרה בבוקר נגמרו המספרים שהגיעו כבר ל-300 ומעלה אבל גם מי שהגיעו מאוחר ולא קבלו מספר, המשיכו להמתין. אולי בכל זאת יצליחו להיכנס.

"מדובר בחוסר אחריות מצד משרד הבריאות, שלא מזמן אותנו בצורה מסודרת", אומרת מיטל פוקס מחדרה, שהגיעה לחסן את בנה בן השנה ושלושה חודשים. "באתי על דעת עצמי, אני מחכה כאן כבר יותר משעתיים ולא ברור כמה זמן עוד אצטרך לחכות. יש לי תינוק שכבר אין לו סבלנות וגם סבלנותי כבר פקעה. יש פה גם המון ילדים, והוא יכול לחטוף מחלות בזמן שהוא שוהה פה. אבל הבנתי שהנגיף הגיע לחדרה, אז הייתי חייבת לבוא".

"שמעתי בתקשורת שהנגיף מתפשט וכבר הגיע לאזור, אז התחלתי לחשוש יותר", אומר בן אייל מחדרה, שהגיע לחסן את בנו בן השמונה ואת בתה של גיסתו בת השש. "רק עכשיו נכנס מספר 291 ויש עוד 40 אנשים לפני אבל אני מחכה. יש אוכלוסיות שלא מחסנות את הילדים, מטעמים אידיאולוגיים, וזה מתחיל להיות מסוכן".

הכתבה המורחבת תפורסם בגיליון סופ"ש של "חדשות חדרה"

מרפאת טיפת חלב בחדרה
מרפאת טיפת חלב בחדרה (צילום: איילת קדם)

בדוק גם

צילום: פנאי חדרה

בפעם השלישית ברציפות נשות ניצנים זכו בגביע מאמאנט

במוצ"ש האחרונה נערך גמר גביע מאמאנט במרכז הספורט קפלן בחדרה, בהשתתפות נשות ליגה הכדורשת העממית …

צילום: דוברות חדרה

נבחר קבלן ביצוע להקמת קאנטרי קלאב בחדרה

קבוצת הולמס פלייס, שזכתה לפני כשנה במכרז לתכנון, הקמה, והפעלה של קאנטרי קלאב בחדרה, בחרה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *