בית / שרון / חדרה / חדרה: טיפות חלב קרסו בעקבות התפשטות נגיף הפוליו

חדרה: טיפות חלב קרסו בעקבות התפשטות נגיף הפוליו

אתמול (שלישי) הודיעו במהדורות החדשות כי נגיף הפוליו נמצא גם במכון לטיהור שופכין בבאקה אל גרביה. מה שגרם לכך שמאות הורים מודאגים גדשו את טיפת חלב ברחוב ביאליק בעיר, כדי לחסן את ילדיהם ונאלצו להמתין במשך שעתיים ויותר. בשעה רבע לאחת עשרה בבוקר נגמרו המספרים שהגיעו כבר ל-300 ומעלה אבל גם מי שהגיעו מאוחר ולא קבלו מספר, המשיכו להמתין. אולי בכל זאת יצליחו להיכנס.

"מדובר בחוסר אחריות מצד משרד הבריאות, שלא מזמן אותנו בצורה מסודרת", אומרת מיטל פוקס מחדרה, שהגיעה לחסן את בנה בן השנה ושלושה חודשים. "באתי על דעת עצמי, אני מחכה כאן כבר יותר משעתיים ולא ברור כמה זמן עוד אצטרך לחכות. יש לי תינוק שכבר אין לו סבלנות וגם סבלנותי כבר פקעה. יש פה גם המון ילדים, והוא יכול לחטוף מחלות בזמן שהוא שוהה פה. אבל הבנתי שהנגיף הגיע לחדרה, אז הייתי חייבת לבוא".

"שמעתי בתקשורת שהנגיף מתפשט וכבר הגיע לאזור, אז התחלתי לחשוש יותר", אומר בן אייל מחדרה, שהגיע לחסן את בנו בן השמונה ואת בתה של גיסתו בת השש. "רק עכשיו נכנס מספר 291 ויש עוד 40 אנשים לפני אבל אני מחכה. יש אוכלוסיות שלא מחסנות את הילדים, מטעמים אידיאולוגיים, וזה מתחיל להיות מסוכן".

הכתבה המורחבת תפורסם בגיליון סופ"ש של "חדשות חדרה"

מרפאת טיפת חלב בחדרה
מרפאת טיפת חלב בחדרה (צילום: איילת קדם)

בדוק גם

אלי בוסקילה פתיחת קמפין.צילום פרטי

איילת שקד לא לבד: דנה שטיבי הוצבה במקום השני ברשימת הבית היהודי בחדרה

כ-100 תושבים הגיעו לפתיחת קמפיין הבחירות של הבית היהודי בחדרה יחד עם ח"כ מוטי יוגב. …

רוצה להשפיע. טלי מולנר צילום עצמי

נתניה: הפעילה החברתית טלי מולנר תתמודד למועצת העיר

הרגע הזה היה צפוי. טלי מולנר מרמת פולג עיר ימים הודיעה אתמול (ראשון) שהיא מתמודדת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *