בית / שרון / חדרה / חדרה: חיים אביטן שוחרר למעצר בית ויורחק מהעירייה

חדרה: חיים אביטן שוחרר למעצר בית ויורחק מהעירייה

חיים אביטן
חיים אביטן (צילום: דוברות עיריית חדרה)

ראש עיריית חדרה חיים אביטן שוחרר לפני כשעה (ראשון) למעצר בית של שבעה ימים. לאחר שיסיים את מעצר הבית יורחק מהעירייה למשך 15 ימים.

אביטן שהה במעצר יחד עם אחיו אלי אביטן ואיש עסקים נוסף. לפני שבוע פשטה עיריית חדרה על משרדי העירייה ואספה חומרים רבים המעלים לכאורה חשד להלבנת הון, שחיתות וקבלת שוחד.  במבצע נעצר גם בנו של אביטן ששוחרר כעבור שלושה ימים.

בתיק חקירה שמנהלת יחידת להב 433, בשיתוף פעולה עם רשות המיסים, שעניינה חשד לביצוע עבירות שוחד, מרמה והלבנת הון על ידי אביטן ואחרים, לבקשת היחידה בתום דיון בבימ״ש השלום בראשל"צ שוחרר אביטן בתנאים, לרבות מעצר בית למשך שבעה ימים ובסיומם 15 ימי הרחקה נוספים מהעירייה ותנאים כספיים. כמו כן נאסר על אביטן ליצור קשר עם המעורבים בפרשה למעט בנו, ונאסר עליו לצאת מהארץ למשך 180 ימים.

מנכ"ל החברה הכלכלית עו״ד חגית גולני, ראש מנהלת בית אליעזר אלי אביטן והחשודים הנוספים שוחררו אף הם ונקבע כי ישהו בתנאי מעצר בית למשך 10 ימים וכן נקבעה הרחקה למשך 45 ימים ותנאים כספיים.

 

בדוק גם

תמונה פנורמית של אצטדיון סמי עופר לאחר זריעת הדשא (צילום: צבי רוגר-עיריית חיפה)

המנהלת אישרה: הפועל חדרה תשחק בעונה הבאה בסמי עופר

המנהלת אישרה הבוקר לקבוצה לארח את המשחקים בסמי עופר. עד סוף החוש תיערך פגישה בין ראש העירייה צביקה גנדלמן לבין היו"ר אורן גולן לגבי התקציב

אורן גולן, ראש העיר צביקה גנדלמן וניסו אביטן, צילום: שלומי גבאי הפועל חדרה

גולן אחרי העלייה לליגת העל: "יש לנו התחייבות מגנדלמן לתקציב ראוי"

  אחד מהאנשים האחראים לעלייה ההיסטורית של הפועל חדרה הוא  הספונסר ויו"ר הקבוצה; אורן גולן, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *