יום שני , אוקטובר 15 2018
בית / שרון / חדרה / חדרה: חיים אביטן שוחרר למעצר בית ויורחק מהעירייה
חיים אביטן  (צילום: דוברות עיריית חדרה)
חיים אביטן (צילום: דוברות עיריית חדרה)

חדרה: חיים אביטן שוחרר למעצר בית ויורחק מהעירייה

חיים אביטן
חיים אביטן (צילום: דוברות עיריית חדרה)

ראש עיריית חדרה חיים אביטן שוחרר לפני כשעה (ראשון) למעצר בית של שבעה ימים. לאחר שיסיים את מעצר הבית יורחק מהעירייה למשך 15 ימים.

אביטן שהה במעצר יחד עם אחיו אלי אביטן ואיש עסקים נוסף. לפני שבוע פשטה עיריית חדרה על משרדי העירייה ואספה חומרים רבים המעלים לכאורה חשד להלבנת הון, שחיתות וקבלת שוחד.  במבצע נעצר גם בנו של אביטן ששוחרר כעבור שלושה ימים.

בתיק חקירה שמנהלת יחידת להב 433, בשיתוף פעולה עם רשות המיסים, שעניינה חשד לביצוע עבירות שוחד, מרמה והלבנת הון על ידי אביטן ואחרים, לבקשת היחידה בתום דיון בבימ״ש השלום בראשל"צ שוחרר אביטן בתנאים, לרבות מעצר בית למשך שבעה ימים ובסיומם 15 ימי הרחקה נוספים מהעירייה ותנאים כספיים. כמו כן נאסר על אביטן ליצור קשר עם המעורבים בפרשה למעט בנו, ונאסר עליו לצאת מהארץ למשך 180 ימים.

מנכ"ל החברה הכלכלית עו״ד חגית גולני, ראש מנהלת בית אליעזר אלי אביטן והחשודים הנוספים שוחררו אף הם ונקבע כי ישהו בתנאי מעצר בית למשך 10 ימים וכן נקבעה הרחקה למשך 45 ימים ותנאים כספיים.

 

בדוק גם

חברי זהות יהודית עם ראש העיר (צילום: עיריית חדרה)

חדרה: סיעת זהות יהודית חזרה לקואליציה של גנדלמן

מלכיאל אלבז, יושבע בקרוב לחבר מועצת העיר וייכנס במקום אלי כהן שהודיע על התפטרותו ממועצת העיר. אלבז יכהן גם כמשנה לראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *