בית / שרון / חדרה / חדרה: השבוע תונח אבן פינה ל'אקו פארק'

חדרה: השבוע תונח אבן פינה ל'אקו פארק'

אבן הפינה תונח בטקס במעמד ראש העיר צביקה גנדלמן, ממלא מקום וסגני ראש העיר, חברי מועצת העיר, גופי סמך של העירייה, יזמים וקבלנים, וכן תושבי השכונה. באי הטקס ייהנו מהופעתם של הזמר החדרתי ניב דמירל , שזכור לטובה מהתכנית 'The Voice' ושל להקת המחול הייצוגית צבעי מחול.

מדובר בפארק המרכזי בשכונת הפארק, שישתרע על פני כ-70 דונם ויקרא "אקו פארק" כדי לשקף את המאפיינים האקולוגים שבו. בתוך הפארק יוקם אגם אקולוגי על שטח של כ-5 דונם עם צמחייה וסוגי דגים אשר תפקידם, מעבר לנוי, הינו לסנן את המים במקום משאבות חיצוניות. ברחבי הפארק יוקמו הצללות  דקורטיביות עם פינות ישיבה למנוחה, וכן שבילים להליכה וריצה.

תוכנית אקו פארק (הדמיה באדיבות עיריית חדרה)
תוכנית אקו פארק (הדמיה באדיבות עיריית חדרה)

הפארק יואר באמצעות תאורת לד יעילה וחסכונית, ובנוסף תוקם רחבה ייחודית עם מבנה תצפית המשקיף על הפארק ובתחתיתו מקומות ישיבה "מוטמעים" בתוך המדשאה ליצירת מיני-אמפי שיוכל לשמש להופעות קטנות וכדומה. בשטח הפארק יוקמו 3 מתחמי משחקים עם חלוקת מתקנים לגילאים שונים.

כהבטחת ראש העיר צביקה גנדלמן יהיו מתחמי המשחקים נגישים לאוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים, וזאת בעקבות פגישות שקיים עם תושבים ועם הורים לילדים בעלי צרכים מיוחדים אשר הצביעו על המחסור במקומות נגישים שבהם יוכלו ילדיהם ליהנות. סמוך למתחמי המשחקים שיתפרשו על שטח של כ-3 דונם, עתיד להיבנות גם מבנה מסעדה המשקיף על האגם. שכונת הפארק נבנית כשכונה ירוקה, אשר המאפיין אותה הינו פארק במרכזה ושטחים ירוקים רבים.

בדוק גם

אוהד מרחב צילום פרטי

הקרב על הליכוד בחדרה: מי יוביל את הרשימה?

מפלגת הליכוד רוצה להעמיד מועמד לראשות עיריית חדרה. לפני חודש נעשה מחטף ובוטלו הפריימריז והוכרז …

תמונה פנורמית של אצטדיון סמי עופר לאחר זריעת הדשא (צילום: צבי רוגר-עיריית חיפה)

המנהלת אישרה: הפועל חדרה תשחק בעונה הבאה בסמי עופר

המנהלת אישרה הבוקר לקבוצה לארח את המשחקים בסמי עופר. עד סוף החוש תיערך פגישה בין ראש העירייה צביקה גנדלמן לבין היו"ר אורן גולן לגבי התקציב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *