יום ראשון , אוקטובר 21 2018
בית / שרון / בחירות מקומיות בשרון / הפעילים קראו לאביטן: "סומכים עליך שתמשיך להוביל את העיר"
חיים אביטן
קדנציה נוספת. חיים אביטן (צילום: מטה הבחירות של אביטן)

הפעילים קראו לאביטן: "סומכים עליך שתמשיך להוביל את העיר"

חיים אביטן
קדנציה נוספת. חיים אביטן (צילום: מטה הבחירות של אביטן)

טקס קביעת מזוזה במטה הבחירות של ראש העירייה חיים אביטן נערך בשבוע שעבר בהשתתפות מאות פעילים ותומכים. התומכים רבים קיבלו בתשואות את ראש העירייה אביטן בהגיעו למטה הבחירות והריעו לו ממושכות: "תמשיך להוביל".

הפעילים הסבירו: "בתקופתו של חיים אביטן חדרה התקדמה והתפתחה בתנופה שלא הייתה כדוגמתה בעבר. חשוב להמשיך את תנופת ההצלחה הזו ולכן חשוב שאביטן ייבחר לראשות העיר לקדנציה נוספת".

ראש העירייה אביטן אמר שהעשייה והפיתוח ניכרים בכל פינה ובכל שכונה בעיר וכי בהובלתו הפכה חדרה לאחת הערים המרכזיות החשובות והמשמעותיות ביותר בישראל. אביטן פנה לתומכיו וביקש להקפיד על מערכת בחירות נקייה והוגנת ללא השמצות וללא להיגרר לפרובוקציות.

בשבוע שעבר פרסמה ועדת ההיגוי העליונה של הליכוד באופן רשמי את דבר ההחלטה לתמוך באביטן. בין היתר ציינה ועדת ההיגוי: "אנו משוכנעים כי תוביל את הליכוד לניצחון בבחירות לראשות העיר ולמועצת העיר וכי עם בחירתך מחדש לראשות העיר תמשיך לעשות למען שגשוגה ופיתוחה של העיר ולרווחת תושביה. ועדת ההיגוי העליונה ומטה הבחירות הארצי עומדים לרשותך ולרשות רשימת הליכוד למועצת העיר בכל עת וישמחו לסייע לכם בכל עניין במהלך מערכת הבחירות".

עם ההכרזה האמורה על אביטן כמועמד הרשמי של תנועת הליכוד בחדרה, נחנך מטה הבחירות של ראש העירייה, אשר למעשה הינו גם המטה המרכזי של תנועת הליכוד בעיר.

בדוק גם

החיבור לכביש החוף. חדרה (צילום אבי כהן)

המדינה אישרה 15 מיליון שקלים לתכנון נתיבי תחבורה ציבורית בחדרה

משרד התחבורה אישר הקצאה לתכנון רחב היקף, מה שמעיד על אמון בעיריית חדרה וביכולתה לבצע בתום התכנון פרויקטים הנאמדים בכ-200 מיליון שקלים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *