בית / שרון / חדרה / דברים זזים בפנאי העיר

דברים זזים בפנאי העיר

דירקטוריון עמותת פנאי העיר החליט בישיבתו האחרונה על צירוף שני חברים חדשים לשורותיו: דודי בסון ורועי שפושניק. כעת מונה הדירקטוריון, בראשו עומד מ"מ ראש העירייה, עו"ד טל אליהו, 15 חברים.

בסון, לשעבר סמנכ"ל מפעלי נייר, ישמש יו"ר ועדת הביקורת. שפושניק, לשעבר יו"ר ועד חדרה הצעירה, יעמוד בראש ועדה שתעסוק בנושא גיוס כספים לעמותה.

טל אליהו, שחזר לנהל את ישיבות הדירקטוריון לאחר היעדרות בת שנה, אמר: "מדובר בשני אנשים מובילים בתחומם, שבמשך כל ימות השנה תורמים ועושים למען הציבור. זו גם הסיבה שצירפנו אותם לדירקטוריון על מנת שיתרמו ויעזרו גם לפנאי העיר. אין לי ספק שהחיבור שלהם לעמותה יהיה מיידי ושיתוף הפעולה יהיה פורה ומוצלח".

טל אליהו (צילום: שלומי גבאי)
טל אליהו (צילום: שלומי גבאי)

ובנושא אחר. ראשי העמותה נפגשו בשבוע שעבר עם ראשי ההסתדרות במרחב על מנת לקדם את נושא התאגדות העובדים בעמותה, כפי שסוכם בין ראש העירייה צביקה גנדלמן לבין אליהו. המטרה: להביא למצב שבו זכויות עובדי עמותת פנאי העיר יהיו שווים לאלה של עובדי עיריית חדרה.

אליהו: "התחלנו בתהליך לא פשוט, ואנחנו עובדים במקביל. מצד אחד מול ההסתדרות, כדי לבדוק את האפשרויות, ומצד שני לבדוק את העלויות והמשמעויות שלהן. אנחנו נעשה הכל על מנת לאגד סוף-סוף את עובדי עמותת פנאי העיר לגוף שיש לו זכויות משמעותיות".

בדוק גם

ניסו אביטן (צילום: שלומי גבאי)

הבלם מקסים ימריקוב ייבחן בהפועל חדרה

הבלם האוקראיני ששיחק בעונה האחרונה בליגה הקפריסאית יגיע להיבחן אצל ניסו אביטן. רגשות מעורבים בהפועל …

חורשת הגדעונים - מבט כללי (צילום: פרטי)

זכרון יעקב: המתנגדים לבית הכנסת בחורשת הגדעונים לא אמרו את המילה האחרונה

בחודש מרץ האחרון עברה ברוב קולות במליאת מועצת זכרון יעקב בקשתה של עמותת "זכרון טוב" …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *