יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / שרון / חדרה / גנדלמן ערך סיור מקצועי בשכונת גני אלון בעיר

גנדלמן ערך סיור מקצועי בשכונת גני אלון בעיר

השבוע נערך על ידי ראש עיריית חדרה, צביקה גנדלמן, סיור מקצועי, לבחינת הצורך באמצעים שימתנו את התנועה בכבישי השכונה גני אלון, זאת על פי מדיניותו של גנדלמן, לפיה יש לפעול לקידום השכונות השונות בעיר. הסיור, לבקשת תושבי השכונה, התמקד בצורך ובהיתכנות של אמצעים שונים למיתון התנועה בכבישי השכונה.

בהתאם להעדפת התושבים, השתתפו בסיור מהנדס העיר אבישי קימלדורף, מנהל מחלקת התשתיות אורן אליתים, מהנדסת התנועה והתחבורה אחלאם יעקב  וכן נציג חיצוני של משרד התחבורה שהוזמן. בעקבות הסיור, הכין נציג משרד התחבורה דו"ח מפורט הנוגע לצורכי הבטיחות בשכונה, שהוגש לוועדה לתיאום התנועה ובעוד מספר שבועות יחלו העבודות בשכונה.

כביש טבעתי בשכונת גני אלון (צילום: עיריית חדרה)
כביש טבעתי בשכונת גני אלון (צילום: עיריית חדרה)

העבודות יתמקדו בעיקר ברחובות שמואלזון, חיים לסקוב ומשה דיין, המהווים כביש טבעתי באורך של מאות מטרים העוטף את השכונה ונושק למרבית הבתים. העבודות כוללות ביצוע מיידי של מעברי חצייה מוגבהים ופסי האטה.

בין היתר ,יתוכנן פס האטה ברחוב שמואלזון וכן מעבר חצייה חדש ומוגבה בצומת הרחובות שמואלזון ויגאל ידין, ביציאה הדרומית מהשכונה. פסי האטה יוקמו גם ברחוב חיים לסקוב במקביל לכביש 4, ברחוב משה דיין במקביל למסילת הרכבת וכן ברחוב משה דיין.

במקביל, מתוכננות עבודות תשתית נרחבות לאורך הכביש העובר בגב השכונה, וזאת במסגרת עבודות התשתית המתבצעות ביחד עם תאגיד המים 'מי חדרה' בשכונת הזיתים וכוללות שדרוג מערכות תת-קרקעיות של מים וביוב ועבודות עיליות לשדרוג הכבישים והמדרכות.

בדוק גם

בית הספר הלל צור צילום רן אליהו

החלון התנפץ, הילדים ניצלו בנס: שביתה בבית הספר הלל צור בנתניה בעקבות ליקויי בטיחות

כשני שליש מתלמידי בית הספר הלל צור בנתניה לא הגיעו ביום שני השבוע  ללימודים במחאה …

התרמת דם משנים קודמות (צילום: דוברות מד"א)

זכרון יעקב: התרמת דם מסורתית ליום כיפור

מחר (שלישי)  ערב יום הכיפורים, תיערך בזיכרון יעקב התרמת הדם המסורתית של ערב יום הכיפורים, …

תגובה אחת

  1. ארז אלגון

    לצערנו תושבי שכונת הזייתים לא ניתן הפתרון הראוי והנדרש ,במקום לסלול את קטע הכביש המחבר בין הכביש הטבעתי של גני-אלון / שכ' הקאנטריקלס ובכך לנקז את 600 בתי האב ישירות לרחוב פרנק ומשם לדרך שמעוני … דבר שישחרר את הלחץ התחבורתי ואת "הטיולים" שנדרשים תושבי גני-אלון / קאנטרי בכבשי שכ' הזייתים הצרים. אין ספור תאונות התרחשו בצומת יעקב דורי/יגאל ידין בכולם היו מעורבים מי שנסע לגני-אלון. חבל שלפני הביקור לא נבדקו כמה תאונות התרחשו בגני אלון אם בכלל וכמה בצומת. הקטע המחבר מופיע בתוכניות העירייה מזה עשרות שנים !!! ,נכון שהמחדל קשור לראשי העיר הקודמים ,חבל שהפעם לא ניתן טיפול ראוי ומקצועי יותר. ארז אלגון (ועד שכ' הזיתים).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *