יום חמישי , דצמבר 13 2018
בית / שרון / בחירות מקומיות בשרון / בינתיים מסתפק בלייקים
חיים אביטן
חיים אביטן (צילום: דוברות עיריית חדרה)

בינתיים מסתפק בלייקים

חיים אביטן
חיים אביטן (צילום: דוברות עיריית חדרה)

מאז חזר ראש עיריית חדרה חיים אביטן ללשכתו ביום ראשון שעבר, נשמרת בלשכה דממה תקשורתית. לדברי מקורביו, הוא מתעתד לכנס מסיבת עיתונאים במהלך השבוע הקרוב ולהכריז על התמודדותו בבחירות. אביטן עצמו שומר על פרופיל נמוך ואינו מתראיין לתקשורת, ככול הנראה על פי עצות שקיבל מיועצי התקשורת שלו ראובן אדלר ואבי בניהו, איתם נפגש במהלך השבועיים האחרונים. אדלר אף סייר עם אביטן בעיר והציע לו רעיונות לקמפיין הבחירות שלו שאמור להתחיל בעוד כשבוע.

בינתיים בשבוע האחרון החליטה מפלגת יהדות התורה בעיר ובראשה הרב בן ציון נורדמן לתמוך באביטן בבחירות ולגייס את קהל בוחריה לטובת העניין. לדברי נורדמן, המנכ"ל והמייסד של בית הספר מדעים ויהדות, מדובר בהחלט בחיזוק משמעותי והמפלגה. "אנחנו בהחלט מתכוננים לכך שאביטן ינצח בבחירות לראשות העיר", הוא אומר.

בנוסף, אביטן ממשיך לתקשר עם תושבי חדרה באמצעות ערוץ התקשורת שעומד לרשותו: עמוד הפייסבוק שלו. שם, על פי הפוסטים שהוא מעלה, נראה בבירור כי הוא חזר לפעילות מלאה בעירייה, תוך שמירה על פרופיל נמוך. בעמוד הפייסבוק שלו, נראה השבוע אביטן כשהוא מצולם בגן הציבורי חופים שבגבעת אולגה, שם מבצעת עיריית חדרה שדרוג, פיתוח והצללה. הוא מתייחס בפייסבוק גם לעניין הקמת מתחם התחבורה החדש סמוך לרכבת חדרה מערב, במה שהיה פעם מתחם אגרובנק. "בשורות טובות תושבים יקרים בנושא התחבורה והנגישות לעיר", הוא כותב שם ואף מגיב לאחת התגובות שלשונה "יופי, צריך בחירות כל שנה", וכותב: "אני עובד כל שנה, כל השנה ואמשיך לעבוד ולפתח". בפוסט אחר בפייסבוק שנכתב ביום שני השבוע לקראת צום תשעה באב, מסכם

אביטן: "שנדע לקחת את הטוב מכל אחד, לשמור על כבוד הדדי ולהוקיע שנאת חינם בתוך העם. לקוות לטוב, לייחל לטוב ולעשות הכול לטובה". ממשרדו של אבי בניהו נמסר: "אבי בניהו הוא תושב אזור חדרה ומכיר את ראש העיר חיים אביטן. בניהו מסייע לראש העיר במתן יעוץ אסטרטגי".

 

בדוק גם

צומת הנשיא רוטשילד (צילום: דוברות עיריית חדרה)

החל מ-1 בינואר: אכיפה מוגברת ברחובות חדרה

עיריית חדרה נערכת לריענון נהלי האכיפה של חוקי העזר, במטרה ליישם את הנחיות האכיפה לסוגיהן …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *