בית / שרון / חדרה / בחדרה משלבים כדורגל, מדעים ויהדות

בחדרה משלבים כדורגל, מדעים ויהדות

זמן קצר אחרי שהוקמה השנה מגמת הכדורגל בבית הספר מדעים ויהדות חדרה, וכבר הישג ראשון מרשים. הודות לחיבור הוותיק בין מאמן הקבוצה, פרשן הכדורגל רז זהבי, שהיה שוער בליגת העל בעבר ובין שחקן העבר רפי אוסמו, אחד מעמודי התווך של המועדון הירוק, החל שיתוף פעולה פורה בין שני הצדדים.

במסגרת שיתוף הפעולה מקבלים הנערים כניסה חופשית למשחקיה של מכבי חיפה ואף זוכים לציוד אימון משובח שנתרם להם על ידי יעקב שחר, הבעלים של חיפה. רז זהבי סיפר על שיתוף הפעולה: "תמיד אמרתי לרפי אוסמו ולמכבי חיפה שהפרטנרים הכי טובים לשיתוף פעולה הם תלמידי מדעים ויהדות, אני חייב לומר שכבר עכשיו אני חוזה לתלמידים במגמה שלי עתיד גדול בשדה המשחק".

ילדי מדעים ויהדות באצטדיון סמי עופר (צילום: באדיבות מדעים ויהדות)
ילדי מדעים ויהדות באצטדיון סמי עופר (צילום: באדיבות מדעים ויהדות)

כאמור שיתוף הפעולה החל בתחילת השנה ומתרחב גם למקצועות נוספים כמו למשל כדורסל. בשבת האחרונה היו התלמידים אורחי מועדון הכדורגל של מכבי חיפה וחזו בניצחון הדרמטי על הפועל באר-שבע.
מנהל בית הספר, הרב בן-ציון נורדמן, נשמע השבוע מאושר מהחיבור: "אנחנו שמחים על שיתוף הפעולה ששם שוב את מדעים ויהדות במקום הראשון גם בספורט. אני מודה לידידי מר יענקלה שחר ולחברי היקר חבר ההנהלה רפי אוסמו ואיתם מאמן מגמת הספורט במדעים ויהדות, השדרן והפרשן רז זהבי".

אסף בכור

בדוק גם

שלט שכונת גני אלון צילום עצמי

טועים, טעינו: השלט בשכונה מורה של שנת הקמה לא נכונה

בטח שמתם לב שבשבועות האחרונים התמלאו שכונות העיר בשלטים מהודרים חדשים, המורים על שם השכונה …

צילום: עמותת פנאי חדרה

פרויקט "פרחי שולם שוורץ" יוצא לדרך

יוזמה חדשה של עמותת פנאי העיר חדרה והפועל חדרה, אמורה לגדל את הכשרונות הבאים של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *