בית / שרון / חדרה / "אני חושש שנקרוס כמו המרפסות"

"אני חושש שנקרוס כמו המרפסות"

"אני משתדלת להיות חזקה, אבל זה נורא קשה. מול הילדים אנחנו מנסים לשמור על פאסון, אבל כשהם הולכים לישון אני ובעלי פשוט מתמוטטים. הזוגיות שלנו התערערה, החלום שלנו הפך לחלום בלהות. אני מאוד מקווה שהשנה החדשה באמת תהיה טובה יותר ושנוכל לחזור לחיות את חיינו בשלווה". כך, בקול שבור ועל סף בכי, סיפרה השבוע ענבל שמואל את מה שעובר עליה ועל משפחתה מאז אסון המרפסות בפרויקט גינדי פארק בחדרה, לפני כמעט שנתיים.

ב-23.12.2013 השתנו חייהם של כשבעים משפחות ברחוב נחל פרת 3 ו-3א' בפרויקט גינדי פארק בחדרה. זה קרה לאחר ששתי מרפסות באחד הבניינים קרסו, ולמזל כולם לא היו נפגעים. מאותו יום, ובמשך כמעט שנתיים, מתנהל מאבק משפטי בין הצדדים, כאשר נכון להיום דווקא דיירי הבניין בו קרסו המרפסות שבו לדירותיהם, ואילו 36 משפחות הבניין השני ממשיכות לנדוד ולנהל מאבק משפטי בתקווה לקבל את כספם חזרה.

מורן ועמי אסייג היו עם ילדה אחת בת שנתיים וחצי כאשר קרה מה שקרה. היום הם כבר עם תינוק נוסף בן חמישה חודשים, וממשיכים לקוות שאולי השנה הקרובה תאיר להם פנים. "אתה שואל אותי על המקרה הזה ומחזיר לי את הצמרמורות", אמרה השבוע מורן. "שמעתי רעש עצום. הייתי בבית לבד עם תינוקת בת שנתיים וחצי, בעלי היה בדרך חזרה מהצבא. הוא הגיע, ראה את כל המשטרות ומכבי האש למטה ולא הבין מה קרה. למעשה כל אותו לילה לא ישנתי ולמחרת בבוקר ארזנו מזוודה ועזבנו".

מסע הנדודים של משפחת אסייג החל עם מעבר להורים. לאחר מכן הם עברו לדירה נוספת בחדרה וכיום הם מתגוררים בפ"ת. "זה הרבה תסכול. חוסר ודאות. כבר אין לנו כוח לעבור דירות. אבל לא חשוב מה יקרה, אנחנו לדירה שלנו לא חוזרים".

הסיפור המלא יפורסם מחר ב: "חדשות חדרה".

שהאסון רק לא יחזור. דיירי הבניין בפרויקט גינדי (צילום באדיבותם)
שהאסון רק לא יחזור. דיירי הבניין בפרויקט גינדי (צילום באדיבותם)

 

בדוק גם

יותר מפסיקים. סיגריות. צילום: נירית שפאץ

בכיר בעיריית חדרה נתפס שניסה להבריח עשרות פקטים של סיגריות

העובד אמר להגנתו: “הפקטים פוזרו בין העובדים, וחשבתי שזה בסדר, הם לא היו כולם בתיק שלי"

אסי גומה (צילום: שלומי גבאי)

גומה: "לא נהיה בשר תותחים בליגת העל"

לאחר שהבטיחו סופית את המגרש הביתי בנתניה, ממתינים להודעת רשם העמותות. במועדון נפגשו עם ראשי מכבי תל אביב. ווסאם רבאח מראשון לציון נמצא במשא ומתן

תגובה אחת

  1. קמוס לאה

    שנה טובה לכל הזוגות הצעירים. בורא עולם יפלס לכם את הדרך. ונושא גינדי יפתר על הצד הטוב. בשבילכם. בורא עולם שומע ורואה את כאבכם. לך גינדי״אל יתהולל חוגר כמפתח״ דע לך, שבורא עולם מוריד ומעלה.אתה משתמש בטובו שקיבלת מבורא עולם לשחיתות ולגזל. ואת הזוגות הצעירים עם תינוקות. בראשית דרכם. לנפץ להם את התחלה היפה. מלאת אהבה. וגידול ילדים. תדמיין שיעשו כך לילדים שלך איך תרגיש. העולם עגול. ויום הדין מתקרב. שנה טובה ומוצלחת. ילדים מופלאים. שבקשתם לרכוש בית ביושר. והגינות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *