יום רביעי , ינואר 23 2019
בית / שרון / חדרה / אות הצטיינות נשיא המדינה ניתן לרב מחדרה על תרומתו לקהילה

אות הצטיינות נשיא המדינה ניתן לרב מחדרה על תרומתו לקהילה

הרב מתנאל בלדב מחדרה, נבחר למצטיין הנשיא יחד עם 56 מצטייני בני שירות הלאומי אזרחי. בלדב, תושב שכונת גבעת אולגה מבצע את שירותו בבית הסוהר רימונים ויד ימינו של רב בית הסוהר, רב כלאי יניב דר

במעמד הטקס נאמר כי הרב בלדב תרם לעשייה השיקומית בבית הסוהר, תוך התמדה והשקעה מעבר לשעות הנדרשות ממנו. במיוחד בלטה בעבודתו השתתפות כחבר בוועדות הקבלה לבית הסוהר והשיקום התורני, ראיונות אסירים והפנייתם לגורמי הטיפול דרך רב היחידה.

 

מתנאל בלדב צילום ש"ס המתחדשת חדרה
מתנאל בלדב צילום ש"ס המתחדשת חדרה

מפקדיו מציינים עובד שסייע רבות בשירותי הדת ביחידה, עבד בחריצות רבה ולא נרתע מאף משימה שהוטלה עליו הן בשגרה והן בתקופת החגים. בעשייתו בלטה מאוד התרומה החברתית ליחידה והקשר האישי שלו לסגל יחידת רימונים מתוך מאור פנים.

את פרויקט השירות האזרחי בחדרה יזם המשנה לראש העיר ויו"ר ש"ס בעיר, בועז ביטון באמצעות תוכנית עיר ללא אלימות ובשיתוף המחלקה לתרבות וקהילה ומתנ"ס מורשת ישראל ובניהול עמותת 'חברים'. מטרת הפרויקט הוא שבני שירות הנמצאים במעמד "בן ישיבה" ישרתו את הקהילה במגוון תפקידים ציבוריים וחינוכיים. את הפרויקט בחדרה מנהל הרב ישראל ברדוגו.

"מתנאל סיים את שירותו הלאומי-אזרחי ומכאן ברצוננו להודות לו על השירות המסור למען שירות בתי הסוהר והחברה הישראלית ולאחל לו כי רוח ההתנדבות והנתינה ילוו אותו בע"ה גם בהמשך הדרך", הוסיף ביטון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *