בית / שרון / חדרה / אופנה נצחית

אופנה נצחית

שושנה דאמרי (צילום: יח"צ)

קניון לב חדרה, בחדרה בשיתוף מגזין "לאשה", יפתחו בין התאריכים 2-28.2 את תערוכת "אופנה נצחית", המציגה בדרך מקורית את קולקציות חורף 2013 של הרשתות המובילות ואת החיבור בין אופנת העבר לאופנת ההווה.

בשער מירי בוהדנה (צילום: יח"צ)

בתערוכת חלונות הראווה, מוצגים שמונה חלונות ראווה המציגים את קולקציית האופנה העדכנית לעונה בהשראת שער "לאשה" נבחר מכל עשור, החל משנת 1948 ועד היום. עבור המיצג נבחרו 8 שערים של מגזין "לאשה" משנת 1948 ועד היום, שתורגמו באמצעות הסטייליסטית זאזא כהן – סבג ל-8 חלונות אופנה עכשוויים.

זאזא ליקטה פריטים בין כל הרשתות המובילות הנמצאות בקניון ואסף פריטי לבוש, הלבשה תחתונה, אקססורייז ואף ספרים וכלי בית אופנתיים. בין הפריטים המוצגים תוכלו לראות את מגוון הרשתות המובילות הנמצאות בקניון, החל מהוניגמן, גולף, דונה ויקטוריה וכלה בללין, זיפ, לי קופר, גראס, המשביר לצרכן, נעלי גזית, אלדו, דלתא, סטימצקי ונעמן ועוד.

בכל חלון יוצג קוריוז אודות השער הנבחר, הנכתב על ידי אורנה ננר, עורכת ראשית מגזין "לאשה", וכן – הסבר הסטייליסטית על תהליך בחירת הפריטים. בתום התערוכה הקניון מציע הפתעה: המנחשים יזכו בכל תכולת החלון ויקבלו במתנה את הפריטים המוצגים.
קונים בחנויות הקניון ב-199 שקלים ויכולים לזכות בחלון ראווה שלם או במנוי שנתי למגזין לאישה במתנה.

קארין דונסקי (צילום: יח"צ)

מנהלת השיווק של קניון לב חדרה: מיכל שוורץ "פרויקט "אופנה נצחית" מחבר את האופנה של פעם לאופנה העכשווית ויתמקד בעובדה שחלק מההשראות לתכנון קולקציות חדשות, בא מהעבר, משחזור אופנות מעשורים רחוקים, כגון שמלות המקסי, כובעים רחבי שוליים, המראה השחור הקלאסי ועוד. החיבור למגזין המוביל בישראל "לאשה" מאפשר לנו להמחיש את החיבור של העבר להווה בצורה הטובה ביותר".

בדוק גם

בשר מוברח שנתפס. צילום: משרד החקלאות

תושב אור עקיבא נתפס עם בשר מוברח מהרשות הפלסטינית

במהלך פעילות של מפקחי היחידה המרכזית לאכיפה וחקירות (פיצו"ח) במשרד החקלאות, בשיתוף מג"ב חוף, תפסו …

יניב שגיא צילום פרטי

חברי מועצת גבעת חביבה יוצאים נגד חוק הלאום

חברי המועצה הציבורית של גבעת חביבה לקידום חיים משותפים בישראל יצאו ביום חמישי האחרון בהצהרה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *