מבזקים
בית / שרון / חדרה / חדרה: מזנון החיילים של האגודה למען החייל נסגר

חדרה: מזנון החיילים של האגודה למען החייל נסגר

מזנון החיילים שמפעילה האגודה למען החייל על כביש 2 ביציאה מהעיר לכוון כביש החוף נסגר. הסיבה: בבדיקה שנערכה במקום על ידי מע"צ, נמצא כי לא נערך מעולם הסכם כתוב בין האגודה למען החייל לבין מע"צ, שיסדיר את קבלת אספקת החשמל הסדירה לקיוסק, שעד כה ניתנה בעקבות התחברות לעמוד התאורה הסמוך.

לדברי יו"ר הסניף המקומי חדרה-מנשה באגודה למען החייל, חנוך ששון, נותק החשמל במזנון לפני כשבועיים. בעקבות ביקורת שגרתית שערכו המשטרה ורשויות המס בקיוסק הסמוך למזנון שמפעילה האגודה. חנוך: "הקיוסק שלנו פועל כבר 25 שנה על ידי 35 פעילים, המפעילים אותו בהתנדבות ובמשך כל הזמן הזה, אנחנו מחוברים לחשמל של מע"צ. שנתנה לנו אישור להתחבר לעמוד התאורה. לא יעלה על הדעת שמישהו מאיתנו התחבר אי פעם ללא היתר, גם אם היתר כזה לא ניתן בכתב".

לדבריו, הובטח לו שייערך דיון בנושא לגבי המשך ההתנהלות והעניין מתארך ובינתיים אין לחיילים קיוסק. אם לא יינתנו לנו תשובות ברורות עד סוף השבוע, נשכור גנרטור ונפתח מחדש את הקיוסק".

 מהחברה הלאומית לדרכים בישראל  נמסר בתגובה: במסגרת מבצע אכיפה של משטרת ישראל, נמצאו באזור המצויין בפנייתך, חיבורים לא מוסדרים של מספר בתי עסק, לרשת החשמל של החברה הלאומית לדרכים. עד לאחר הסדרת חיבור החשמל באופן חוקי ותקני, אין אפשרות לאפשר חיבור לרשת החשמל. לבתי העסק עומדת האפשרות, כבכל בית עסק בישראל, להתחבר לרשת החשמל באמצעות חברת החשמל, דבר שלא נעשה במקרה זה. החברה הלאומית לדרכים תנסה לתת מענה שלא יפגע ברווחת החיילים, לצד שמירה על מנהל התקין והבטיחות".

מזנון החיילים
לא היה הסכם עם מע"צ. מזנון החיילים בכביש 2. (צילום: איילת קדם)

בדוק גם

שפכים לים צילום עצמי

מי ניקוז או ביוב? בכל מקרה מדובר בסכנה בריאותית

בכל שנה פורצים מי ניקוז שחורים המגיעים מן השוק בתחנת השאיבה בחוף קונטיקי. עיריית נתניה …

הסמים שנתפסו במקרר

סוכן סמוי הפיל 40 סוחרי סמים מנהריה וחדרה באמצעות אפליקציה

משטרת ישראל עצרה הבוקר מעל 40 סוחרי סמים, הודות לסוכן סמוי שחדר לתוך אפליקציית הטלגראס וחשף את זהותם ואת פעילותם הפלילית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *