בית / שרון / חדרה / חדרה: הוצגה לבעלי הקרקעות תוכנית הבינוי במתחם אנרג'י פארק

חדרה: הוצגה לבעלי הקרקעות תוכנית הבינוי במתחם אנרג'י פארק

פרויקט 'אנרג'י פארק חדרה' הוצג השבוע לבעלי קרקעות המחזיקים באדמות במתחם העתידי, בכנס שקיימה עיריית חדרה באמצעות החברה הכלכלית המקדמת את פרויקט הפארק.

עשרות בעלי קרקעות קיבלו סקירה מקיפה של ראש עיריית צביקה גנדלמן, מנכ"ל החברה הכלכלית עופר מלכה ומהנדס העיר נועם גרייף. לכנס הגיעו יזמים ואנשי עסקים המביעים עניין באנרג'י פארק. במסגרת הכנס חולקו לאורחים והמוזמנים, פרטים מפורטים, מצגת והדמיה של הפארק שעתיד לקום. בין בעלי הקרקעות שהגיעו לכנס נצפו איש העסקים עודד תורג'מן ודינה ויוסף חג'ג המחזיקים קרקעות באזור.

 

יזמים ובעלי קרקעות בכנס (צילום: עיריית חדרה)
יזמים ובעלי קרקעות בכנס (צילום: עיריית חדרה)

תוכנית אנרג'י פארק משמעותית ביותר לקידומה של העיר ומהווה עוגן תעסוקתי ראשי לאלפי מקומות תעסוקה. התוכנית כוללת מגרשים למסחר ומשרדים לתעסוקה בהיקף כולל של כ~650 אלף מ"ר, וכן שטחים ציבוריים פתוחים, מערכות דרכים, מתקני תשתית, ומרכז תחבורה משולב למסוף אוטובוסים, תחנת רכבת, חניונים ציבוריים מוניות וכדומה.

התוכנית כוללת פרויקטי תשתית כמו כביש יצחק שמיר הצפוי לחבר את גשר אריאל שרון למחלף אולגה ולכביש החוף, מערכות דרכים פנימיות בנוסף לחיבורים תחבורתיים נוספים.

בתחילת השנה החלו העבודות להכשרת הקרקע להקמת המבנה הראשון במתחם. מדובר במרכז מסחרי של חברות "שיכון ובינוי נדל"ן" ו"אמירי גן", על חטיבת קרקע של כ-60 דונם בחלקו הצפון מערבי של המתחם. הפרויקט, המתוכנן על פי עקרונות הבנייה הירוקה, מתוכנן כקניון דו-קומתי פתוח המקיף מגרשי חנייה ומשלב מרכז קניות ובילוי. עיצובו ייחודי ויש לו נצפות גבוהה מכביש החוף וכן נגישות מצוינת לעיר.

בדוק גם

שירלי עודד והעותרים צילום פרטי

חדרה: התקיים דיון ראשון בעתירה נגד חסימת תושבים בפייסבוק

בית המשפט המחוזי בחיפה דן לראשונה, בשלישי האחרון בעתירה בעניין לחסימת התושבים בפייסבוק שהגישו חברת המועצה ויו”ר סיעת שקיפות שירלי עודד, והתושבים ארז אלגון ואדיר בינימיני. בסיום הדיון חייב בית המשפט את עודד בסכום של 3,500 שקלים הוצאות על העתירה

"המוות של אבא תפס אותי כמו ילדה עם הרגל באזבסט". סי היימן ואבא נחצ'ה (צילום: מירי נחמיאס)

ממשיכה

הפרידה מאבא נחצ'ה, הגירושים ומעבר הדירה הביאו את סי היימן לחשב מסלול מחדש. בימים אלה היא מגשימה את צוואתו של אביה ויוצאת בשני מופעים: האחד - "שירים מבית אבא", והשני - "רוק'נרול כחול", במלאות 30 שנה ל"גיבור גדול" * בראיון מרגש היא מדברת כמעט על הכל וגם חושפת את מילות השיר שכתבה לאביה בשעותיו האחרונות, ליד מיטתו בבית החולים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *