יום רביעי , אוקטובר 17 2018
בית / שרון / זכרון יעקב / "תומכים בו, הודאתו מעשה אמיץ"
עו"ד אוהד חן (צילום עצמי)
עו"ד אוהד חן (צילום עצמי)

"תומכים בו, הודאתו מעשה אמיץ"

עו"ד אוהד חן (צילום עצמי)
עו"ד אוהד חן (צילום עצמי)

בשבוע שעבר הורשע יגאל דאלל, תושב זכרון יעקב, בבית משפט השלום בחיפה, לאחר שהודה בסעיפי כתב האישום המתוקן שהוגש נגדו. דאלל, שנעצר לפני כחודש, הודה בניסיון להטרדה מינית של קטינה שטרם מלאו לה 14 וכן ניסיון לשידול לביצוע מעשה מגונה בקטינה מתחת לגיל 14. הדיון בטיעונים לעונש יתקיים בחודש אפריל.

מעצרו של דאלל עורר הדים בתקשורת. דאלל, בן 58, נשוי ואב, משמש מנכ"ל החברה המייצרת תעודות זהות ביומטריות. לדיון האחרון, כך פורסם בתקשורת, לא הגיעו בני משפחתו. אולם בשיחה עם בני המשפחה מתברר כי ההיעדרות היא מסיבות טכניות בלבד: "המשפחה תומכת ביגאל, עומדת מאחוריו, מגויסת למענו ותמשיך לפעול כך. יגאל אדם מדהים, רב פעלים, איש משפחה למופת, חבר אמת ועובד מסור.  גם יגאל וגם המשפחה מקבלים תמיכה עצומה ואהדה רבה מהסביבה".
לשאלה כיצד חשים בני המשפחה לנוכח הודאתו של דאלל והרשעתו, השיבו: "הודאתו של יגאל בכתב האישום המתוקן היא מעשה אמיץ וחיובי. יגאל מכה על חטא, לוקח אחריות על מעשיו ומעוניין בכל מאודו לכפר על הדברים ולשקם את חייו. אין לנו ספק שהוא יצליח בכך".

הסיפור המלא יתפרסם מחר ב:"כל זכרון".

 

בדוק גם

"העגלה לא שקועה כל כך עמוק בבוץ". הישיבה (צילום: נירית שפאץ)

התפזר הערפל מעל קופת מועצת זכרון יעקב

95 מיליון שקלים חובות כלליים, 74 מיליון שקלים גירעון, 15 מיליון שקלים תב"רים גירעוניים, 7 מיליון שקלים חובות בבנקים – אלה הנתונים שהוצגו בישיבת מועצת זכרון יעקב. זיו דשא: "אעשה את המיטב להבריא את קופת המועצה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *