בית / שרון / זכרון יעקב / משטרת זכרון יעקב חזרה עם שלל ממבצע אכיפה בג'אסר א זרקא

משטרת זכרון יעקב חזרה עם שלל ממבצע אכיפה בג'אסר א זרקא

היום בבוקר (רביעי), יצאו שוטרי תחנת זכרון יעקב בשיתוף פעולה עם כוחות נוספים מאגם חוף – יס"מ חוף, יחידת הכלבנים, יחידת הפרשים, משטרת התנועה, יחידת האופנועים של מתנ"א, כוחות שיטור ימי, מסוק של יחידה אווירית, סיירת ירוקה, גורמי רשויות המס (מע"מ, מס הכנסה ובט"ל) – למבצע אכיפה משולב בג'אסר א זרקא.

במהלך המבצע, נעשו חיפושים במתחמים אחרי סמים ואמל"ח, נעשתה אכיפה של תנועה בכפר, והכוחות עזרו לרשויות המס לעסוק בגביית מסים. במבצע השתתפו מעל 100 שוטרים.

לדברי המשטרה, במהלך המבצע נרשמו 22 דוחות, נתפסו ע"י רשויות הרכב והורדו מהכביש והושבתו 3 רכבים ורישיונם של 4 נהגים נשלל. סירת דיג עוקלה, אנשיה נתפסו ללא רישיונות מתאימים וקיבלו דו"חות של כ-9,600 שקלים. כמו כן נתפסו רובה ציד, תחמושת, אקדח 9 מ"מ, מחסניות ואקדח זיקוקים. רשויות המס עיקלו 5 כלי רכב בשל חובות.

ראש משרד אג"מ בתחנת זכרון יעקב, רב פקד יקי כהן, פיקד על המבצע ותדרך את הכוחות. כהן ציין: "המבצע הזה מוכיח את עצמו מבחינת הרתעה". מ"מ מפקד תחנת זכרון יעקב, רב פקד אבי שפירו, אמר: "משטרת זכרון יעקב תמשיך במבצעים המשולבים האלה לגורמי האכיפה ביישובים ובכפרים שבתחום התחנה".

צילום: משטרת ישראל
צילום: משטרת ישראל
צילום: משטרת ישראל
צילום: משטרת ישראל

בדוק גם

בהפועל חדרה מבהירים: "לא רק שלא נתפרק, אלא נקבל ניהול תקין"

במועדון קיבלו בבוקר את התשובה הסופית מרשם העמותות ומכינים תגובה משפטית. בחדרה לא מתכוונים להתחייב לדקות משחק של אבו פאני ובן דוד. אביטן טס לחו"ל

גינת מרגוע צילום דוברות הלל יפה

לראשונה בארץ: נחנכה גינת מרגוע טיפולית במחלקת יולדות בהלל יפה

השבוע נחנכה במרכז הרפואי הלל יפה גינת מרגוע טיפולית – ראשונה מסוגה בתוך מחלקת יולדות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *