בית / שרון / זכרון יעקב / חלומות זכרון יעקב: היקף מכירות של 13 מיליון שקלים בערב ההשקה

חלומות זכרון יעקב: היקף מכירות של 13 מיליון שקלים בערב ההשקה

חלומות זיכרון
חלומות זיכרון (הדמיה: איתמר גרינברג)

שיכון ובינוי נדל"ן ואמירי גן שמקימות את שכונת "חלומות זיכרון יעקב" , ערכו לאחרונה אירוע מכירות מרוכז בשכונת "חלומות זיכרון יעקב" . במסגרת האירוע נערך מבצע בו ניתנו הנחות של עד 160 אלף שקלים על מגוון הדירות בפרויקט. במהלך האירוע נמכרו 7 דירות ביניהן 2 דירות גן ו 3 פנטהאוזים, בסכום כולל של כ-12.9 מיליון שקלים.

בין הדירות שנמכרו: דירת גן בת 4 חדרים בשטח של 129 מ"ר עם 160 מ"ר גינה נמכרה ב-1.68 מיליון שקלים, פנטהאוז בן 5 חדרים בשטח של 139 מ"ר עם 107 מ"ר מרפסת נמכר ב-1.78 מיליון שקלים.

פרויקט "חלומות זיכרון יעקב" יכלול 770 יח"ד מהן נמכרו כבר כ- 660 יח"ד ואוכלסו כ – 600 יח"ד. השכונה תיבנה על שטח כולל של כ- 160 דונם במזרח המושבה זכרון יעקב. בימים אלו נמצאים בבנייה ארבעה בניינים נוספים בפרויקט, כאשר האכלוס צפוי לשנת 2014. בתוך השכונה החדשה נבנה פארק בשטח של 27 דונם. הפארק כולל בין היתר: משטח החלקה, מתחם ספורט עם שני מגרשי כדורסל רב תכליתיים, משחקייה לתינוקות ושבילי הליכה ואופניים. בתוך השכונה הוקמו שני גני ילדים עירוניים חדשים ובצמוד לה ישנו בית ספר תיכון.

 

בדוק גם

שלטים על גדר בית הספר בשביתה (צילום: פרטי)

מחאת סרדינים: ההורים השביתו את לימודים בבית הספר קשת

ביום חמישי שעבר השביתו אנשי עמותת בית הספר הדמוקרטי קשת בזכרון יעקב את בית הספר …

נסיעת בכורה על הטרקטור המשופץ. קובי סמסונוב (צילום: הילה אייזינגר)

נשמת הטרקטור

הוא מצא חלקים של טרקטור, בן 60 לערך, שבימיו היפים יותר חרש את שדות רמת הגולן, והחליט להפיח בו חיים. לאחר פרויקט שיפוץ ארוך ומתיש הפכה הגרוטאה לכלי יפהפה שנוסע. ועוד איך נוסע. קובי סמסונוב מקיסריה מאוהב עד כלות בכלי רכב ישנים ומשקיע בהם את מיטב כספו ומרצו, כי אחרי הכל, מה לא עושים בשביל שימור ההיסטוריה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *