יום שישי , אוקטובר 19 2018
בית / שרון / זכרון יעקב / חוטי חשמל גלויים, נזילות מים וחלקי תקרה שנופלים על הראש
אולם הפועל (צילום: הילה אייזינגר)
אולם הפועל (צילום: הילה אייזינגר)

חוטי חשמל גלויים, נזילות מים וחלקי תקרה שנופלים על הראש

אמהות שבנותיהן משתתפות בחוג התעמלות אמנותית באולם הפועל בזכרון יעקב, טוענות כי מצבו התחזוקתי של האולם לקוי ומסכן את בנותיהן.

באולם מתקיימים מספר חוגים, בהם התעמלות אמנותית לילדות, כדורשת לנשים וגלגלי ענק. ההורים טוענים כי האולם מוזנח, הליקויים בו אינם מאפשרים לקיים חוגים לילדים, וכי על המועצה למצוא פתרון לבעיה. בין השאר טוענות האמהות כי התקרה נוזלת וכי בעת ירידת גשמים הבנות עלולות להחליק ולהיפגע. כמו כן, לטענתן, חלקים מהתקרה נופלים על הילדות בעת האימונים וכי במקום חוטי חשמל גלויים.

טל סולומון, שבתה לומדת בחוג התעמלות אמנותית, מספרת: "האולם מוזנח מאוד. חלקי תקרה נופלים על הילדות בזמן שהן מתאמנות, ובימים גשומים המים מטפטפים להן על הראש. בזמן השיעורים המדריכים עומדים עם מגבות ומנקים את הרצפה כדי שהבנות לא יחליקו".

תקרת האולם (צילום: פרטי)
תקרת האולם (צילום: פרטי)

סולומון מוסיפה: "הכיסאות מלאים קורי עכביש ואבק, הקירות מלוכלכים ובולטות מהם חתיכות מתכת שעלולות לפצוע את הבנות ובכמה מקומות יש כבלי חשמל גלויים שבשילוב עם המים מהווים סכנה גדולה. אין באולם אוורור ואי אפשר לפתוח חלון. בחורף שורר שם קור כלבים ובקיץ חם אימים".

אם נוספת לשתי ילדות שמשתתפות בחוג: "האולם לא מתוחזק, צריך להביא מהנדס שיבדוק את המבנה כי זה לא נראה טוב".

מהמועצה המקומית נמסר בתגובה: "מחלקת ההנדסה בדקה את התלונה ונמצא כי המצב אינו מחייב את סגירת האולם וביטול פעילותם של עשרות מתאמנים במקום. הסופה האחרונה גרמה לנזקים בגג הרעפים ובעקבות כך ישנן נזילות שניתן יהיה לטפל בהן רק בקיץ היות ונדרש טיפול יסודי. בכל הקשור לחוטי חשמל גלויים, מדובר בטענה חדשה ויישלח למקום חשמלאי לבדיקת הנושא".

בדוק גם

"העגלה לא שקועה כל כך עמוק בבוץ". הישיבה (צילום: נירית שפאץ)

התפזר הערפל מעל קופת מועצת זכרון יעקב

95 מיליון שקלים חובות כלליים, 74 מיליון שקלים גירעון, 15 מיליון שקלים תב"רים גירעוניים, 7 מיליון שקלים חובות בבנקים – אלה הנתונים שהוצגו בישיבת מועצת זכרון יעקב. זיו דשא: "אעשה את המיטב להבריא את קופת המועצה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *