בית / שרון / זכרון יעקב / חוטי חשמל גלויים, נזילות מים וחלקי תקרה שנופלים על הראש

חוטי חשמל גלויים, נזילות מים וחלקי תקרה שנופלים על הראש

אמהות שבנותיהן משתתפות בחוג התעמלות אמנותית באולם הפועל בזכרון יעקב, טוענות כי מצבו התחזוקתי של האולם לקוי ומסכן את בנותיהן.

באולם מתקיימים מספר חוגים, בהם התעמלות אמנותית לילדות, כדורשת לנשים וגלגלי ענק. ההורים טוענים כי האולם מוזנח, הליקויים בו אינם מאפשרים לקיים חוגים לילדים, וכי על המועצה למצוא פתרון לבעיה. בין השאר טוענות האמהות כי התקרה נוזלת וכי בעת ירידת גשמים הבנות עלולות להחליק ולהיפגע. כמו כן, לטענתן, חלקים מהתקרה נופלים על הילדות בעת האימונים וכי במקום חוטי חשמל גלויים.

טל סולומון, שבתה לומדת בחוג התעמלות אמנותית, מספרת: "האולם מוזנח מאוד. חלקי תקרה נופלים על הילדות בזמן שהן מתאמנות, ובימים גשומים המים מטפטפים להן על הראש. בזמן השיעורים המדריכים עומדים עם מגבות ומנקים את הרצפה כדי שהבנות לא יחליקו".

תקרת האולם (צילום: פרטי)
תקרת האולם (צילום: פרטי)

סולומון מוסיפה: "הכיסאות מלאים קורי עכביש ואבק, הקירות מלוכלכים ובולטות מהם חתיכות מתכת שעלולות לפצוע את הבנות ובכמה מקומות יש כבלי חשמל גלויים שבשילוב עם המים מהווים סכנה גדולה. אין באולם אוורור ואי אפשר לפתוח חלון. בחורף שורר שם קור כלבים ובקיץ חם אימים".

אם נוספת לשתי ילדות שמשתתפות בחוג: "האולם לא מתוחזק, צריך להביא מהנדס שיבדוק את המבנה כי זה לא נראה טוב".

מהמועצה המקומית נמסר בתגובה: "מחלקת ההנדסה בדקה את התלונה ונמצא כי המצב אינו מחייב את סגירת האולם וביטול פעילותם של עשרות מתאמנים במקום. הסופה האחרונה גרמה לנזקים בגג הרעפים ובעקבות כך ישנן נזילות שניתן יהיה לטפל בהן רק בקיץ היות ונדרש טיפול יסודי. בכל הקשור לחוטי חשמל גלויים, מדובר בטענה חדשה ויישלח למקום חשמלאי לבדיקת הנושא".

בדוק גם

ללמד מבוגרים להאזין למוסיקה. גידי אהרונוביץ צילום רותי ברמן

חייו מלאים באור ודמיון

הוא מוסיקאי ופסנתרן מילדות ויש לו אוסף של מעל 5000  דיסקים. גידי אהרונוביץ' לא רוצה שיקשרו אותו עם עיוורים שיושבים בחושך. העולם שלו מלא. יש לו תואר שני והוא מלמד מוסיקה בכפר יונה. הוא רוצה להיות אבא והחלום שלו הוא ללמד מבוגרים להאזין למוסיקה קלאסית

"המוות של אבא תפס אותי כמו ילדה עם הרגל באזבסט". סי היימן ואבא נחצ'ה (צילום: מירי נחמיאס)

ממשיכה

הפרידה מאבא נחצ'ה, הגירושים ומעבר הדירה הביאו את סי היימן לחשב מסלול מחדש. בימים אלה היא מגשימה את צוואתו של אביה ויוצאת בשני מופעים: האחד - "שירים מבית אבא", והשני - "רוק'נרול כחול", במלאות 30 שנה ל"גיבור גדול" * בראיון מרגש היא מדברת כמעט על הכל וגם חושפת את מילות השיר שכתבה לאביה בשעותיו האחרונות, ליד מיטתו בבית החולים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *