מבזקים
בית / שרון / בחירות מקומיות בשרון / זכרון יעקב: מחיאות כפיים ועוגה לאלי אבוטבול

זכרון יעקב: מחיאות כפיים ועוגה לאלי אבוטבול

אלי אבוטבול ועוגת הניצחון (צילום: ענבר דותן)
אלי אבוטבול נבחר לקדנציה שלישית כראש מועצת זכרון יעקב ברוב של 66 אחוז. מישה בלומנפלד שהתמודד מולו זכה ל-33 אחוז מקולות הבוחרים.
אבוטבול עמד נרגש במטה הבחירות אל מול מאות המתנדבים. ראשית הודה אבוטבול לאישה שאיתו, עידית ואז הודה בהתרגשות רבה למאות הפעילים: "תודה לכם, תושבים יקרים שהבעתם בי אמון. יחד נפעל להגשמת כל החלומות שלנו.  החל ממחר בבוקר נמשיך להוביל את המושבה היפיפייה שלנו, הבית שלנו כפי שעשינו עד כה״

במטה של אבוטבול לא הסתירו לרגע את ההתרגשות הגדולה. בכל פעם שקיבלו את תוצאות האמת מאחת הקלפיות, מחיאות הכפיים הרימו את תקרת גג המטה. רגע לפני הכרזת הניצחון הסופית, הביאו המתנדבים עוגה עם זיקוק ענק.

אלי אבוטבול, בן 45, יליד זכרון יעקב. נשוי לעידית, אב לארבעה, מכהן 10 שנים כראש המועצה ומתמודד לקדנציה שלישית מטעם רשימת "זכרון שבלב". עורך דין בהשכלתו וחבר לשכת עורכי הדין בישראל, בעל תואר ראשון LLB במשפטים של מכללת שערי משפט ותואר שני במדיניות ציבורית מאוניברסיטת חיפה. לפני שנבחר לראשות המועצה שימש רכז נוער בסיכון במושבה, רכז נוער יישובי, יו"ר מועצת פועלי זכרון יעקב וחוף הכרמל, יועץ משפטי בהסתדרות וחבר המועצה המקומית בין השנים 1998-2003.

בדוק גם

מימין: סער צוק ותמר זנדברג (צילום: פרטי)

יו"ר מרצ בזכרון יעקב סער צוק תומך בתמר זנדברג לראשות המפלגה

יו"ר סניף מרצ של זכרון יעקב, סער צוק, הכריז ביום שבת האחרון על תמיכתו בחברת …

רותם שטיינר-יוסף (צילום: רונית ולפר)

רותם שטיינר-יוסף תתמוד על ראשות מועצה אזורית חוף הכרמל

לפני שבועיים, בכנס נשים בגני תקווה, נודע כי רותם שטיינר-יוסף, תושבת מגדים, הצהירה על התמודדותה …

תגובה אחת

  1. לאל היקר עלה והצלח הצלחתך בבחירות הנ"ל זה מראה עד כמה אתה צריך להמשיך ולחלום בדרך בה בחרת לכן כל אלה שרצו בהדחתך יוכלו לאכול את הכובע עוד חמש שנים .אני מאחל לך כל טוב ותמשיך בדרכך.מידדיך
    אלקיים נינו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *