מבזקים
בית / שרון / בנימינה / האקסית, האישה החדשה והווילה

האקסית, האישה החדשה והווילה

 

 

מאבק משפטי מר וממושך שניהלה בעלת וילה ביישוב באזור נראה סוף סוף לקראת סיום. בית המשפט בחדרה פסק כי אישה המתגוררת בווילה עם שני ילדיה תפנה את הנכס עד 15 בחודש, תשלם לתובעת פיצויים ותכסה את החובות העירוניים בסך כ-100 אלף שקלים שצברה במהלך שהותה במקום ושהושתו על בעלת הווילה.

עו"ד רעות אזוז, ממשרד עורכי הדין רוזנטולר, אזוז ושות' בחדרה, המייצג את התובעת, מגוללת את הסיפור: "בעלת הדירה הייתה בעבר ידועה בציבור של גבר ולהם שני ילדים משותפים. עקב אלימות מצידו היא עזבה עם הילדים. בזמן ששהתה במקלט לנשים מוכות, הגבר הכניס לווילה אישה חדשה והביא איתה לעולם שני ילדים. הם גרו בווילה ולא שילמו עבור אחזקת המבנה ולא הוצאות שוטפות (מים, ארנונה, ביוב וכדומה). הגבר נכנס ויצא ממאסר, חזר לגור בווילה עם האישה החדשה, אולם לימים עזב את הווילה והשאיר בה את האישה החדשה עם שני ילדיהם. פסק דין לפינוי ולפיצוי כספי בהעדר הגנה כנגדו ניתן ביוני".

 

מאבק ממושך שנשא תוצאות. עו"ד רעות אזוז. צילום: פרטי
מאבק ממושך שנשא תוצאות. עו"ד רעות אזוז. צילום: פרטי

הידועה בציבור לשעבר, שעובדת ומתגוררת במרכז הארץ, ניהלה מאבק משפטי עיקש נגד הגבר ונגד האישה החדשה – האחת לפיצוי כספי והשנייה לפינוי, לאחר שהאישה החדשה סירבה להתפנות מהבית. כמו כן ניהלה גם הליך מול המועצה המקומית ותאגיד המים שדרשו ממנה לשלם חובות של ארנונה ומים שהפולשת צברה במשך שנים בסך של כ-100 אלף שקלים. עו"ד אזוז: "לאחר מאבק שניהל משרדנו מול הרשויות הסכימו להסב את החובות על שם הפולשים. ב-26.12 ניתן פסק דין בבית המשפט לענייני משפחה בחדרה, לפיו על הפולשת להסב את כל החובות על שמה, החל מיום בואה לגור בווילה, ולפנות את הווילה תוך 45 ימים".

אם האישה החדשה וילדיה לא יתפנו מהווילה עד התאריך שקבע בית המשפט, ינקטו עורכי דינה של בעלת הווילה לפינוים על פי החוק.

בדוק גם

נסיעת בכורה על הטרקטור המשופץ. קובי סמסונוב (צילום: הילה אייזינגר)

נשמת הטרקטור

הוא מצא חלקים של טרקטור, בן 60 לערך, שבימיו היפים יותר חרש את שדות רמת הגולן, והחליט להפיח בו חיים. לאחר פרויקט שיפוץ ארוך ומתיש הפכה הגרוטאה לכלי יפהפה שנוסע. ועוד איך נוסע. קובי סמסונוב מקיסריה מאוהב עד כלות בכלי רכב ישנים ומשקיע בהם את מיטב כספו ומרצו, כי אחרי הכל, מה לא עושים בשביל שימור ההיסטוריה

"המוות של אבא תפס אותי כמו ילדה עם הרגל באזבסט". סי היימן ואבא נחצ'ה (צילום: מירי נחמיאס)

ממשיכה

הפרידה מאבא נחצ'ה, הגירושים ומעבר הדירה הביאו את סי היימן לחשב מסלול מחדש. בימים אלה היא מגשימה את צוואתו של אביה ויוצאת בשני מופעים: האחד - "שירים מבית אבא", והשני - "רוק'נרול כחול", במלאות 30 שנה ל"גיבור גדול" * בראיון מרגש היא מדברת כמעט על הכל וגם חושפת את מילות השיר שכתבה לאביה בשעותיו האחרונות, ליד מיטתו בבית החולים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *