מבזקים
בית / שרון / בנימינה / במול זכרון נכנסים לסרט

במול זכרון נכנסים לסרט

 

"כמה כיף לראות מנופים עובדים לצורך הקמת מתחם הבילוי והקולנוע yes planet זכרון יעקב", כתב ראש המועצה, אלי אבוטבול, לתושבים בשבוע שעבר.

העבודות במתחם, שבנייתו אושרה סופית אחרי הליך ממושך באביב של השנה שעברה, החלו לאחרונה, וביום ראשון הקרוב יתקיים בקפה גרג שבמול זכרון טקס הנחת אבן הפינה למתחם, בנוכחות ראש המועצה, בעלי המול, בעלי חברת יס פלאנט ומכובדים נוספים. חנוכת המתחם המוגמר צפויה בסתיו הבא.

זה מה שצפוי. אולם קולנוע של יס פלאנט (צילום: יח"צ יס פלאנט)
זה מה שצפוי. אולם קולנוע של יס פלאנט (צילום: יח"צ יס פלאנט)

מדובר במתחם של 12 בתי קולנוע, כולל מתחמי וי איי פי לילדים ומבוגרים. בתי הקולנוע ייבנו כקומה שנייה ושלישית במול הצפוני, ובמול הדרומי ייבנו מתחמי המזון והבילוי המשרתים את בתי הקולנוע ומתחם חנייה עילי. בין שני בנייני המול ייבנה גשר מעבר מקורה להולכי רגל. לאחר השלמתו יועסקו במתחם כ-150 עובדים, בעיקר צעירים. "בכך נביא בשורה תעסוקתית חשובה לבני המקום", כתב ראש המועצה לתושבים.

הקמת המתחם היא צעד היסטורי במושבה, שכן עד כה התושבים נאלצו להסתפק בסרטים במתנ"ס, או להרחיק עד חדרה, נתניה או חיפה. עכשיו ייהנו התושבים באתר קולנוע משודרג, גן עדן לחובבי קולנוע. שקד נוימן, תושב זכרון יעקב ובעלי "תות נייר" שבמדרחוב, מספר כי שמח לשמוע את החדשות על הקמת המתחם. "אני אוהב קולנוע, אבל לא יצא לי לבוא לסרטים במתנ"ס. עכשיו, אם יהיה במרכז החדש מבחר גדול יותר של סרטים, אני בהחלט אשמח ליהנות ממנו ואחזור לצאת לקולנוע".

ענת טסלר, תושבת זכרון יעקב, מרוצה מאפשרויות הבילוי באזור בכלל וממתחם הקולנוע החדש בפרט: "אני מאוד מרוצה. עכשיו נוכל גם לראות סרט ליד הבית ולהביא את הילדים אליו למרחק קרוב. אחת מחברותיי, אמא לילדים גדולים, אמרה לי שזה יתרון עצום עבורה. הילדים רוצים לראות סרט, ולא יהיה צורך לנסוע איתם עד נתניה או חיפה".

 

 

 

 

בדוק גם

עץ שנפל על קו מתח בפרדס חנה והפסיק את החשמל בשכונה באחד החורפים האחרונים (צילום: נירית שפאץ)

המועצות מתכוננות בתשתיות לחורף

בפרדס חנה כרכור ראינו במהלך השנים לא מעט הצפות בחורף. כבישים ומדרכות רבים נסללו בו …

מהאירוע של יום שישי שעבר (צילום: פרטי)

תלמידים יזמו את פסטיבל "טעימה מהכפר" באלוני יצחק

בכפר הנוער אלוני יצחק התחילו בפרויקט "טעימה מהכפר", פסטיבל חורף בו פותחים תלמידי המקום את …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *