בית / שרון / זכרון יעקב / אפרים צוק: יותר כוח במועצה

אפרים צוק: יותר כוח במועצה

אפרים צוק (אריה וייסמן)
אפרים צוק (אריה וייסמן)

סיעה: אנו זכרונים

מי: אפרים צוק, בן 63, נשוי למאירה ואב לשלושה, בוגר הטכניון בפקולטה לתעשייה וניהול במגמת מערכות מידע. השתחרר בשנת 93' משירות צבאי ביחידות טכנולוגיות של חיל האוויר בדרגת סגן אלוף בתום 24 שנות שירות בהן שימש בתפקידי ניהול ופיקוד מגוונים. מאז השחרור עשה מספר תפקידים שמהותם ייזום וניהול פרויקטים בתחומי התעשייה המתקדמת במגזר הביטחוני. משנת 2004 בעלים ומנהל של חברת ייעוץ העוסקת בתחומי התעשייה המתקדמת במגזר הביטחוני. חבר מועצת זכרון יעקב בעשר השנים האחרונות באופוזיציה ומתמודד בפעם השלישית על מקום במועצה, הפעם בראשות רשימת "אנו זיכרונים".

מה: טיפול בבעיית התחבורה ובעיות החנייה ביישוב על פי תוכניות קיימות שאינן מיושמות, מניעת העברת שטחים מוניציפאליים נוספים מזכרון יעקב לרשויות שכנות, מניעת הטלת מיסים חדשים והעלאת הארנונה. כן מצהירה הסיעה כי תילחם בתופעת האדרת הנשים בכל מקום ביישוב ובכל ארגון הקשור למועצה, תתמוך בתוכניות הבראה למועצה תוך מציאת מקורות כספיים, תייצג ותלווה כל תושב שיפנה אליה במועצה ובמוסדותיה ותפעל לפיתוח ושגשוג התיירות. כל זאת תוך שקיפות מלאה.

למה דווקא אני: "חברי סיעת 'אנו זכרונים' הם אנשים ערכיים בעלי ניסיון מוניציפאלי מוכח שרוצים לפעול ולשנות את הדרוש שינוי בכל התחומים. תושבים רבים אינם מודעים לעובדה כי ניסיון הוא זה שיכול להוביל את השינוי המתבקש. לשם כך, אנו זקוקים לכוח רב יותר כדי להיות חלק מקואליציה יחד עם ראש המועצה שייבחר. אנו מתחייבים לפעול במסגרת המועצה ליישום התחייבות המצע שלנו כתנאי להצטרפותנו לקואליציה בראשות האדם שייבחר, אליו נחבור כדי להגשים את היעדים שלנו".

בדוק גם

שלטים על גדר בית הספר בשביתה (צילום: פרטי)

מחאת סרדינים: ההורים השביתו את לימודים בבית הספר קשת

ביום חמישי שעבר השביתו אנשי עמותת בית הספר הדמוקרטי קשת בזכרון יעקב את בית הספר …

נסיעת בכורה על הטרקטור המשופץ. קובי סמסונוב (צילום: הילה אייזינגר)

נשמת הטרקטור

הוא מצא חלקים של טרקטור, בן 60 לערך, שבימיו היפים יותר חרש את שדות רמת הגולן, והחליט להפיח בו חיים. לאחר פרויקט שיפוץ ארוך ומתיש הפכה הגרוטאה לכלי יפהפה שנוסע. ועוד איך נוסע. קובי סמסונוב מקיסריה מאוהב עד כלות בכלי רכב ישנים ומשקיע בהם את מיטב כספו ומרצו, כי אחרי הכל, מה לא עושים בשביל שימור ההיסטוריה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *