יום שלישי , דצמבר 11 2018
בית / שרון / הבית של העסקים / "אנחנו מעודדים ילדים לבוא לחנות כדי שילמדו צרכנות טובה"
אלי הימן
הסמלים לא יורדים בכביסה. אלי הימן (צילום: נירית שפאץ)

"אנחנו מעודדים ילדים לבוא לחנות כדי שילמדו צרכנות טובה"

שם: תרבות בנימינה בע"מ
שם הבעלים: אלי הימן
ותק: 34 שנים
תחום: דברי מלאכה ויצירה, אמנות, ספרי לימוד, משחקים ומשחקים דידקטיים, מתנות וחולצות תלבושת אחידה.
כתובת: רחוב האיכר 8, בנימינה.

איך הכל התחיל?
אלי היימן: "פתחתי את החנות כי חיפשתי את ריחות הילדות -הנייר, העיפרון. אני מאוד אוהב משחקי קופסה. החנות מורכבת ממחלקות שעונות על צורכי היומיום של הלקוחות, תוך שימת דגש על תרבות הפנאי. לא היו חנויות כאלה בבנימינה ובתחילה פתחתי ברחוב המייסדים, אחר כך עברתי ליד תחנת הרכבת ומאז אני כאן. בכל פעם חיפשנו מקום חדש, גדול יותר, כי התרחבנו".

איך מתמודדים עם תחרות?
"כדי לשרוד בשוק תחרותי צריך משהו שמייחד אותך, שאתה מקצועי ומתייחד בו. צריך גם מגוון של סחורות איכותיות שעונות על צורכי האוכלוסייה. אצלנו אין פשרות בנושא האיכות. לדוגמה, הסמלים על חולצות התלבושת מודפסים בהדפסת משי שלא יורדת בכביסה".

מונולוג: "ההיכרות האישית ומערכת היחסים הטובה שלנו עם הצרכן היא מאוד חשובה, ברמה הסיטונאית וגם הקמעונאית. אנחנו יודעים מתי ימי ההולדת של הילדים, מכירים את הלקוחות. כל ילד באזור מכיר את החנות, ואנחנו מעודדים את הילדים לבוא אליה כדי שילמדו צרכנות טובה".

אלי הימן
הסמלים לא יורדים בכביסה. אלי הימן (צילום: נירית שפאץ)

בדוק גם

"הרחבתי את שעות קבלת הקהל במשרדי ואני משתדל להגיע לכולם". ויסברג (צילום: הילה אייזינגר)

מראשות המתנ"ס לראשות המועצה

כנראה שגם בחלומותיו השאפתניים ביותר, איתי ויסברג לא תיאר לעצמו שבשנים הקרובות ירוץ לראשות מועצת בנימינה גבעת עדה וגם יזכה. אבל החיים זה מה שקורה בזמן שבן אדם עסוק בלתכנן תוכניות, ומותו הפתאומי של פינקי זוארץ טרף את הקלפים. רגע לפני כניסת השנה החדשה, ויסברג מסכם 72 ימים בתפקיד ומסמן מטרות לשנים הבאותכנראה שגם בחלומותיו השאפתניים ביותר, איתי ויסברג לא תיאר לעצמו שבשנים הקרובות ירוץ לראשות מועצת בנימינה גבעת עדה וגם יזכה. אבל החיים זה מה שקורה בזמן שבן אדם עסוק בלתכנן תוכניות, ומותו הפתאומי של פינקי זוארץ טרף את הקלפים. רגע לפני כניסת השנה החדשה, ויסברג מסכם 72 ימים בתפקיד ומסמן מטרות לשנים הבאות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *