בית / שרון / בנימינה / בשבת: נוסעים לשוק וינטאג'

בשבת: נוסעים לשוק וינטאג'

יריד ימי בנימינה הינו יריד עתיקות אמנות ואספנות שמתקיים בשבת הראשונה בכל חודש ביוזמתו של ניב, סטודנט צעיר שרצה להביא את טעם העתיקות של חו"ל לארץ. ביריד תוכלו למצוא רהיטי רטרו, וינטאג', תכשיטים מודרניים ועתיקים, עבודות פסיפס , פיסול קרמי, מנורות ישראליאנה, קרמיקה שימושית, פורצלנים ופיגורות, חפצי אספנות , ציורים, כלי כסף ועבודות של אמנים צעירים.

באירוע תינתן הערכת חינם לפריטים ותכשיטים שתביאו מהבית וגם מרכז הדרכה בשיתוף פעולה עם גלריה לאמנויות בנושא שיחזור ושימור של ציורים. במזג אוויר נאה לקראת השעה 12:00, מתקיימת במתחם תצוגה של רכבי אספנות ושוק איכרים. אירוע מסוג זה מזמין מבקרים רבים מכל הגילאים ומכל הארץ לחוות את חוויית הוינטאג' לדורותיה.

האירוע הקרוב יתקיים ביום שבת 2.3 בין השעות עשר בבוקר ועד לחמש בערב. באולם גיפסי, רחוב בית הראשונים 7, פארק תעשיות עמק חפר,על כביש 4 בין חדרה לנתניה. במקום פינות ישיבה, קפה שתייה אוכל ומוסיקה, חנייה בשפע, גישה מלאה לנכים, כניסה חופשית והנוכחות חובה.

יריד עתיקות (צילום: ימי בנימינה)

 

בדוק גם

כי נולדתי בשבועות. רותי אגמון צילום עצמי

רות עבור.

לאחר שרות המואביה מתאלמנת מבעלה היא הולכת בעקבות נעמי חמותה לבית לחם. היא מתגיירת, נישאת לבועז יולדת את עובד שהוא סבו של דוד המלך. לכן אומרים על רות שהיא אמה של מלכות. הסיפור מתרחש בשבועות שהוא תחילת קציר שעורים ועל פי המסורת דוד המלך נולד ומת בשבועות. לכבוד השבועות פגשתי נשים שנושאות את השם רות שאלתי על משמעות השם שהפך נדיר בעת הזאת

צילום: חברת DMC

שבועות בזהירות: מי צריך להפחית במוצרי חלב, לא לנגוע בזה כלל או דווקא לצרוך כמה שיותר?

גבינות וחלב זה טעים, בכל צורה שהיא, אבל יש אנשים שצריכים קצת להיזהר מהקסם הלבן …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *