יום חמישי , ינואר 24 2019
בית / שרון / בחירות מקומיות בשרון / אז החלטתי לחזור
חיים שמעוני
חיים שמעוני (צילום: עצמי)

אז החלטתי לחזור

חיים שמעוני
חיים שמעוני (צילום: עצמי)

חיים שמעוני, בן 60, אב לחמישה ילדים וסב לשמונה נכדים, המתגורר בבנימינה, מוכר לתושבים כאיש עסקים. אבל לאחרונה הוא החליט לתרום יותר לקהילה שבה הוא חי ולהתמודד בבחירות המקומיות הקרובות לראשות מועצת בנימינה גבעת~עדה מטעם מפלגת העבודה.

"59 מתוך 60 שנות חיי אני גר בבנימינה", הוא מספר, "למדתי פה בבית ספר יסודי, אחר כך למדתי בבית הספר החקלאי בפרדס חנה ובפנימייה צבאית. אחרי הצבא למדתי הוראה לחינוך מיוחד בטכניון בחיפה, ועם תום לימודי התחלתי לעבוד בהוראה בפרדס חנה. עבדתי שם 13 שנים, ואז פרשתי לתחום העסקים. עד היום יש לי עסקים משלי, ואני מעסיק 11 עובדים. אני בעליהן של שתי חברות שמייבאות ציוד לרכב: מצברים, מנופים ומערכות גז. אני מייבא גם ציוד לטרקטורים. עכשיו אני מסיים תואר הנדסאי מכונות. לפני כ~15 שנה נבחרתי למספר שתיים במפלגת העבודה במועצה, לצד ראש המועצה הנבחר דאז אריה זיתוני.

במשך חמש שנים הייתי ממלא מקום ראש המועצה וחבר ועדה לתכנון ובנייה. זיתוני כיהן כראש מועצה במשך שתי קדנציות והיה מצוין. בבחירות האחרונות הוא הובס על ידי אורי דיסטניק. עכשיו הגיע זמני להתמודד על ראשות המועצה".

עבר, הווה ועתיד
שמעוני קשור בכל נימי נפשו למקום שבו הוא גר, ובטוח שיוכל להוביל לשינויים משמעותיים: "נולדתי וגדלתי פה, ואני רוצה לזכור את העבר, לחוות את ההווה ולחשוב על העתיד- זה המוטו שלי. אני זוכר את הילדות שלי, גדלתי בבית בו אני גר כיום. באופן כללי, אני מאוד מאושר ממה שקורה כאן". בכל זאת, הוא סבור שישנם לא מעט דברים שניתן לשנות ולשפר. "יש פה נוער נהדר שמגיע לו שיחשבו עבורו על העתיד. כשהייתי ילד למדנו פה נגרות וטבחות. הזמנים השתנו והיום לומדים יותר הייטק ומחשבים", הוא אומר, "בסך הכול, אני מרוצה מרמת החינוך פה, אך צריך להמשיך הלאה ולחשוב קצת אחרת.

הכתבה המורחבת תפורסם מחר (שישי) ב"חדשות חדרה"

 

בדוק גם

כאן יבנו בקרוב. גבעת חן כיום. צילום: דוברות מועצת בנימינה גבעת עדה

תוספת של מאות דירות: בגבעת חן בבנימינה נערכים לפינוי בינוי

הועדה המחוזית לתכנון ובנייה דנה בבקשת המועצה בנימינה-גבעת עדה להפקדת תוכנית הבינוי החדשה לשכונת גבעת …

תגובה אחת

  1. מר חיים שמעוני היקר אתה האדם הלא מתאים כלל וכלל לראשות המועצה ספר על קשריך עם ילדיך ?ספר קצת על נכדיך מדוע אתה לא בקשר איתם כלל וכלל?ספר על בעיותיך עם רשיות המס בישראל?מדוע אתה תובע בבימש את בינך יוסי שמעוני?האם יש הירי בנייה לביתך ברחוב העצמאות 63 ?חיים וזו רק ההתחלה אז צא לדרך חחחחח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *