בית / שרון / אור עקיבא / פרוייקט שייט חדש באור עקיבא

פרוייקט שייט חדש באור עקיבא

פרוייקט שייט חדש נפתח בשבוע שעבר באור עקיבא. הפרוייקט יהיה חלק מפרויקט פרחי ספורט הינו פרויקט ממשלתי שמטרתו קידום וחיזוק הספורט בקרב ילדים ונוער בישראל. במסגרת פרויקט זה יפתחו באור עקיבא שתי קבוצות שייט, אשר יהיו מסובסדות על ידי שרת הספורט ועל ידי העירייה.

חוגי השייט יתקיימו בימי שני ורביעי(לכל קבוצה מפגש אחד בשבוע) במועדון השייט שדות-ים בהדרכת מאמני שייט מוסמכים ומנוסים. בשנה הראשונה הילדים ייהנו מפעילויות מגוונות בהן שייט בסוגים שונים של מפרשיות, חתירה בקיאק, תפיסת גלים ועוד. בימי חורף סוערים תתקיים פעילות חלופית בחוף. בהמשך הדרך יופנו הילדים המעוניינים בכך למסלול תחרותי שתחילתו בדגם לילדים הנקרא "אופטימיסט" (עליו יושם דגש כבר השנה) . במועדון ציינו כי אין צורך בידע בשחייה או ידע מוקדם כלשהו בכדי לקחת חלק בפרוייקט זה. מי שאמורה להוביל את הנושא היא רכזת הפרויקט, נופר אדלמן, בעבר שייטת אולימפית והיום מאמנת במועדון. אדלמן: "מדובר בפרוייקט מיוחד במינו שיאפשר להרבה ילדים שאוהבים ים להתקדם בנושא בצורה הרצינית ביותר. אני שמחה שילדים רבים כבר פנו גם אלינו וגם לעיריית אור עקיבא והביעו עניין והכוונה לבנות קבוצות איכותיות כבר בסוף השנה הקרובה". מנהל מחלקת הספורט בעירייית אור עקיבא, אורי לוי, התייחס לפרוייקט החדש: "עיריית אור עקיבא ומחלקת הספורט ממשיכים לעבוד ימים כלילות לפיתוח הספורט המקומי. המטרה שלנו לפתח כמה שיותר ענפים וביניהם גם את ענף השייט שנחשב לענף המצליח ביותר בישראל ברמה הבינלאומית. כבוד הוא לנו ששייטת אולימפית כמו נופר הסכימה להוביל את הפרויקט ואני בטוח שעמה נגיע להישגים רבים".

מיכאל וייסרמן

פרחי השייט. אור עקיבא (צילום: באדיבות עיריית אור עקיבא)
פרחי השייט. אור עקיבא (צילום: באדיבות עיריית אור עקיבא)

בדוק גם

טורק וסלע (צילום: סלפי)

שיאנית ישראלית

השחיינית אבישג טורק חצתה לפני כשבועיים את תעלת למאנש, ובכך הפכה לאישה הישראלית הראשונה, אחרי …

אליצור עירוני נתניה (צילום: הפייסבוק הרשמי)

אליצור נתניה מתחמשת מחדש

אליצור נתניה תנסה שוב לעלות ללאומית, והפעם עם סגל חזק יותר שכולל את בן יוסף, טום ולנסקו ונמרוד רינסקי. במועדון מעוניינים שעידן מהרט ימשיך ועל הפרק גם גל איתן. "נתניה ראויה להיות בליגת העל ולבטח בליגה הלאומית"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *