בית / שרון / אור עקיבא / מאור עקיבא להוליווד

מאור עקיבא להוליווד

תלמידי קריית החינוך אמי"ת עתידים באור עקיבא ממשיכים להותיר את חותמם, גם בקצה השני של העולם.

זאת השנה הרביעית שתלמידי המגמה משתתפים בגמר תחרות אמי"ת עתידים באור עקיבא. בשנה שעברה זכו תלמידי אמי"ת עתידים באוסקר בתחום מותחן פסיכולוגי. השנה – שני סרטי בוגרי מגמת הקולנוע והתקשורת בבית הספר התיכון ישתתפו במהלך חודש נובמבר בפסטיבל הבינלאומי שייערך בהוליווד.


בפסטיבל ייקחו חלק 85 סרטים מרחבי העולם. הסרטים שייצגו את בית הספר יהיו "מבוגר אחראי" – המתאר קשר בין 3 דורות סבתא, אמא ובת החיות יחד ומנהלות את משק הבית המשותף, ו"צבע אדום" – המתאר מערכת יחסים בין תלמיד מקובל בכיתה לתלמידה לא מקובלת בעת שהייה במקלט בזמן מלחמה. שני הסרטים הופקו ע"י תלמידי המגמה ובחלקם אף משתתפים מורי בית הספר שאינם מלמדים במגמה. בימים אלה פועל בית הספר על מנת לשלוח נציג תלמידים מכל סרט לפסטיבל.

זאת השנה השישית ברציפות שסרטי המגמה לוקחים חלק בתחרויות שונות, ואף זכו כבר פעמיים במקום הראשון בפסטיבל היוקרתי בהוליווד ופרסים נוספים בפסטיבל הסרטים בחיפה, תחרות הסרטים הדוקומנטריים דוק אביב ועוד.

בדרך מאור עקיבא לפסטיבל הקולנוע (צילום: שלומי גבאי)
בדרך מאור עקיבא לפסטיבל הקולנוע (צילום: שלומי גבאי)

במגמת הקולנוע והתקשורת בבית הספר לומדים כ150 תלמידים מכיתות י' עד יב'. במסגרת שירותם הצבאי משרתים בוגרי המגמה ביחידות ההסרטה השונות של צה"ל, וחלקם אף ממשיכים ללימודים אקדמאיים בתחום.

"העלייה לגמר מעידה על הרצינות והרצון להצלחה של תלמידי המגמה לצד העבודה המסורה של צוות המורים" אומר ארז מעודה, מרכז מגמת הקולנוע והתקשורת בתיכון ומוסיף: "אני בטוח שהסרטים ייצגו את בית הספר בכבוד ויזכו בפרסים".

"חלומו של כל איש קולנוע ששמו יתנוסס יום אחד ברחובות הוליווד ותלמידי המגמה שלנו עושים זאת כבר בגיל צעיר ואין זה מובן מאליו. בית הספר ימשיך להוביל את תלמידיו להישגים והצלחה גם בקצה השני של העולם ואני בטוחה שגם השנה, נחזור עם פרס", סיכמה מנכלי"ת קריית החינוך אתי לרדו.

בדוק גם

ללמד מבוגרים להאזין למוסיקה. גידי אהרונוביץ צילום רותי ברמן

חייו מלאים באור ודמיון

הוא מוסיקאי ופסנתרן מילדות ויש לו אוסף של מעל 5000  דיסקים. גידי אהרונוביץ' לא רוצה שיקשרו אותו עם עיוורים שיושבים בחושך. העולם שלו מלא. יש לו תואר שני והוא מלמד מוסיקה בכפר יונה. הוא רוצה להיות אבא והחלום שלו הוא ללמד מבוגרים להאזין למוסיקה קלאסית

הפגנת הקהילה האתיופית בחדרה (צילום נטע פלג)

חדרה: הקהילה האתיופית הפגינה נגד הרב אסולין

עשרות בני העדה האתיופים הפגינו במשך שעות בכניסת בניין עריית חדרה ביום שני האחרון במחאתם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *