מבזקים
בית / קריות / ספורט קריות / תוכנית אב לתחום הספורט בקרית אתא

תוכנית אב לתחום הספורט בקרית אתא

עיריית קרית אתא נערכת להכנת תכנית אב לספורט, כחלק מתוכנית הפיתוח העירונית והנגשת הנושא לכלל האוכלוסיה, תוך התאמתו לצרכי התושבים.

עם התפתחות העיר והגידול העתידי במספר התושבים הוחלט על הכנת תוכנית אב אסטרטגית ורב שנתית התואמת את הנחיות משרד הספורט, לשנים 2015 – 2025.

תכנית האב היישובית לספורט, נועדה לחולל שינוי על ידי תכנון מושכל של כלל פעילות ומשאבי הספורט והחינוך הגופני בעיר. ריכוז המידע והתכנון, יאפשר מיפוי וראייה רחבה וכוללת של מצב הספורט בעיר, הצרכים, היעדים ואפשרויות התכנון והיישום. המטרה העירית העומדת בבסיס התכנית הינה הגדלת פעילות הספורט בעיר ,כך שבשנים הבאות מס' התושבים אשר יעסקו במגוון תחומי ספורט ילך ויגדל.

יעקב פרץ. צילום: עיריית קרית אתא
יעקב פרץ. צילום: עיריית קרית אתא

התוכנית הייחודית והמקיפה תכלול פיתוח תכניות בתחום הספורט העממי והתחרותי כולל הקמת מבני ספורט בעיר, מתקני ספורט, קידום ענפי הספורט השונים ומגוון הפעילויות הספורטיביות במסגרות החינוך הפורמליות והבלתי פורמליות כמו גם קיום אירועי ספורט, תוך המשך עידוד אורח החיים הבריא והמקיים בקרב תושבי העיר.

במסגרת התכנית בוצע סקר צרכים מקיף הכולל בקשות וציפיות של תושבי העיר לקידום הספורט העממי וההישגי וקידום אורח חיים בריא ופעיל. במקביל הוקמו ועדות היגוי מרכזיות אשר ירכזו את הנתונים ויגדירו יעדים ומטרות.

ראש עיריית קרית אתא יעקב פרץ: "התוכנית מעניקה לרשות את הכלים  להמשיך ולפעול באופן מסודר תוך ארגון יעיל של מערך אספקת שירותי ספורט ופנאי לתושבים כחלק מהשירותים העירוניים הניתנים לתושב. התוכנית מבוססת על שיתוף הציבור ואיתור ציפיותיו בתחום הפעילות הגופנית והספורט במטרה לתת מענה מיטבי לתושב גם בתחום הספורט".

בדוק גם

סמים שנתפסו אצל החשודה. צילום: משטרת ישראל

חשד: אם לפעוטה בת שנתיים סחרה בסמים כשהבת נמצאת איתה ברכב

במסגרת אכיפה ממוקדת של משטרת ישראל כנגד סחר בסמים, עצרו  בלשי תחנת זבולון בתום חקירה …

יוליה סמירנוב. צילום: דורון גולן

מעצבת השיער הותקפה קשות והתיק נסגר מחוסר ראיות

מזה כחודשיים שיוליה סמירנוב (37), אחת ממעצבות השיער המוכרות ביותר בקריות, מסתגרת בביתה. היא הותקפה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *