יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / קריות / חדשות קריות / שבעה גני ילדים ירוקים חדשים בקרית ים

שבעה גני ילדים ירוקים חדשים בקרית ים

שבעה גני ילדים בקרית ים קיבלו בתחילת השבוע תעודות הסמכה כגנים ירוקים. לחלוקת התעודות קדם טקס מיוחד בסימן קיימות שהתקיים במרכז הקונגרסים בחיפה ונועד לחדד את מחויבותם של צוותי החינוך לתחום זה.

גנים ירוקים בקרית ים. צילום: דוברות העירייה
גנים ירוקים בקרית ים. צילום: דוברות העירייה

במערכת החינוך של קרית ים מציינים בסיפוק כי בשנים האחרונות חלה עליה במספר הצוותים שעוברים השתלמות מקצועית בתחום הקיימות ומנחילים נושא זה לילדי הגן כבר מגיל צעיר ביותר. הידע הנרכש בדרך זו מעניק לצוותים החינוכיים כלים להרחבת תכנית העבודה השנתית, לביצוע פעילויות בתחום הקיימות וליישום אורח חיים מקיים.

ראש העירייה, דוד אבן צור, אשר סייר השבוע בכמה מגני הילדים בעיר ונפגש עם הצוותים הביע באוזניהם את הערכתו הרבה להישג החינוכי שלהם. "אתם מחנכים את דור העתיד ונושא הקיימות שאתם מעבירים , מכין את הדור הזה לקראת אתגרי עולם המחר" אמר אבן צור. גני הילדים מקריית ים אשר זכו השבוע בהכרה כגנים ירוקים הם: אשל, סתוונית, יקינתון, תומר, מאדים, צבר ורותם.

בדוק גם

עומר זוהר. צילום: דורון גולן

"להיות ראש עיר זו שליחות שהייתי רוצה לעשות"

תחילת הדרך בעיתונות, העבודה במשרדי הממשלה, התקף הלב שחטף בגיל 32, הנישואים, ההורות לארבעה ילדים, החזרה לקרית מוצקין לחיקו האוהב של ראש העירייה חיים צורי והתוכניות לעתיד. עומר זוהר פותח את הלב ומתוודה: "חרטה אחת שלי היא שעד היום לא מצאתי את היכולת לשבת עם אבא שלי ולהגיד לו כמה אני אוהב ומעריך אותו"

פרגולה פיסולית. צילום: דוברות העירייה

הושלם פרויקט שיפוץ רחבת הזכרון בקרית ביאליק

הצללה ייחודית המזכירה בצורתה כיפות הותקנה בשבוע האחרון ברחבת הזיכרון בשדרות ירושלים בקרית ביאליק. בכך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *