בית / קריות / חדשות קריות / שבעה גני ילדים ירוקים חדשים בקרית ים

שבעה גני ילדים ירוקים חדשים בקרית ים

שבעה גני ילדים בקרית ים קיבלו בתחילת השבוע תעודות הסמכה כגנים ירוקים. לחלוקת התעודות קדם טקס מיוחד בסימן קיימות שהתקיים במרכז הקונגרסים בחיפה ונועד לחדד את מחויבותם של צוותי החינוך לתחום זה.

גנים ירוקים בקרית ים. צילום: דוברות העירייה
גנים ירוקים בקרית ים. צילום: דוברות העירייה

במערכת החינוך של קרית ים מציינים בסיפוק כי בשנים האחרונות חלה עליה במספר הצוותים שעוברים השתלמות מקצועית בתחום הקיימות ומנחילים נושא זה לילדי הגן כבר מגיל צעיר ביותר. הידע הנרכש בדרך זו מעניק לצוותים החינוכיים כלים להרחבת תכנית העבודה השנתית, לביצוע פעילויות בתחום הקיימות וליישום אורח חיים מקיים.

ראש העירייה, דוד אבן צור, אשר סייר השבוע בכמה מגני הילדים בעיר ונפגש עם הצוותים הביע באוזניהם את הערכתו הרבה להישג החינוכי שלהם. "אתם מחנכים את דור העתיד ונושא הקיימות שאתם מעבירים , מכין את הדור הזה לקראת אתגרי עולם המחר" אמר אבן צור. גני הילדים מקריית ים אשר זכו השבוע בהכרה כגנים ירוקים הם: אשל, סתוונית, יקינתון, תומר, מאדים, צבר ורותם.

בדוק גם

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

ציקי אבישר מכריז על התמודדות לראשות קרית מוצקין. צילום: דורון גולן

ציקי אבישר: "המטרה שלי להשיב לתושבים את תחושת ניקיון הכפיים"

אבישר הכריז ביום חמישי בבית נגלר בקרית חיים על התמודדות לראשות עיריית קרית מוצקין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *