יום שני , ספטמבר 24 2018
בית / קריות / פנאי קריות / שחקני מכבי תל אביב ביקרו את הילדים המאושפזים

שחקני מכבי תל אביב ביקרו את הילדים המאושפזים

קצת אור ושמחה לחג, בין רגעי ההתמודדות הקשים כל כך: ממש לפני שחג החנוכה נכנס, הגיעו אתמול, בבוקר שלישי, שחקני נבחרת מכבי ת"א בכדורסל לביקור בבית החולים לילדים שברמב"ם.

מסתחבקים. לנדסברג וליאת בת השנתיים וחצי (צילום: דוברות רמב"ם)

שחקני הקבוצה סילבן לנדסברג, אלכס מאריץ', ג'ייק כהן, מרקיז היינס, נייט לינהארט וג'וזף פורטה, בתגבור של אגדת הכדורסל דורון ג'מצי, סיירו במחלקת המטו- אונקולוגית ילדים ובמחלקות אשפוז הילדים בבית החולים, ביקרו את הילדים המאושפזים וחילקו להם שקיות שי של קבוצת הכדורסל.

גבוהים ומאירים. שחקני מכבי תל אביב ברמב"ם. (צילום: דוברות רמב"ם)

ולא רק הילדים התמלאו שמחה, ביקור הקבוצה התל-אביבית עורר התרגשות גדולה גם בקרב הורי הילדים והצוות הרפואי, שלא ויתרו על הזדמנות להצטלם עם השחקנים.

את הביקור ליוו נציגי חברת קליל, הנותנת חסות לקבוצת מכבי ת"א בכדורסל, והיא זא שארגנה את ביקור הקבוצה בבית החולים החיפאי.

דורון ג'מצ'י ועמית בת השש וחצי כבר חברים טובים. צילום: דוברות רמב"ם

בדוק גם

ערן ושרי צילום עידן חן

יש להם חלום

רבע מיליון שקלים. זה הסכום לו זקוקים ערן ושרה ישראלי מקרית ביאליק, כדי להגשים את חלומם להיות אבא ואמא בהליך פונדקאות בחו"ל. אחרי מסכת ייסורים בלתי נתפסת, שכללה שכול, אובדן וניתוח קיצור קיבה שכמעט הפך לניתוח קיצור חיים, פנו בני הזוג, באין ברירה אחרת, לגיוס ממון מההמונים. 250 אלף שקלים הם בסך הכל 250 אלף איש שיתרמו שקל אחד בלבד

אוזי זולטק צילום: אלון אלנקווה

שומעים אותה?

אחרי ששנים שרה רוק כבד ודיברה בשיריה בעיקר על הקהילה הלהט"בית ואהבות נכזבות, החליטה אוזי זולטק שהגיע הזמן לכתוב ולהלחין בעצמה, והפעם לעסוק בנושא שהכי קרוב אליה כזמרת כבדת שמיעה. בחודש נובמבר היא תופיע בערב גאלה במסגרת קמפיין גדול להעלאת המודעות לכבדי שמיעה וחירשים תחת המסר: "מכשיר שמיעה הוא לא דבר נורא, הנה, גם אני, כזמרת, יכולה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *