יום חמישי , ינואר 17 2019
בית / קריות / רכילות קריות / "קחו אותי למהומות"
מנחה בהתנדבות. לירון ויצמן  (צילום: גונן שמר וקרנית ידיד)
מנחה בהתנדבות. לירון ויצמן (צילום: גונן שמר וקרנית ידיד)

"קחו אותי למהומות"

הצלמים גונן שמר וקרנית ידיד מקרית ביאליק נרתמו בהתנדבות לצלם את מופע הרוק "קחו אותי למהומות 2013". אירוע ההתרמה השנתי למען עמותת קרן דולב לצדק רפואי, הפועלת לקידום הזכויות הרפואיות של כלל הציבור בישראל, ומעניקה ייצוג משפטי חינם לחולים הנאבקים במערכת הבריאות למימוש זכותם לטיפול רפואי.

השניים עשו את דרכם מהקריות לבארבי בתל אביב בשבוע שעבר. אז מה ציפה להם שם? אמני רוק מהשורה הראשונה שנרתמו בהתנדבות מתוך מחויבותם לערכי העמותה: איזבו, אסף אבידן, כל החתיכים אצלי, מארינה מקסימיליאן ושי דיבו. כולם  עלו להבמה לפי הנחיותיה של לירון ויצמן המגישה הידועה מהתוכנית "ערב טוב עם גיא פינס", שהופיעה בהתנדבות.

אסף אבידן, שזוכה להצלחה מסחררת בחו"ל, ומוביל את "קחו אותי למהומות" זה השנה החמישית, נחת מלונדון חולה, וביקש מהצלמים להפחית בכמות הפלאשים. ובכל זאת, הם נשארו נאמנים למקצוע, והתמונות לפניכם.

אסף אבידן ומרינה מקסימיליאן (צילום: גונן שמר וקרנית ידיד)
מנחה בהתנדבות. לירון ויצמן (צילום: גונן שמר וקרנית ידיד)

בדוק גם

לעבוד ולצלם יחד. לימור וגונן שמר (צילום: דורון גולן)

זוגיות על העדשה

כשהיא הכירה אותו לראשונה, הוא בכלל התחיל עם חברה שלה. נישואים הוא הציע לה שנייה אחרי שניצלה מטביעה בים. היא עבדה בכלל במקצוע אחר, כשהחליטה לקחת גם היא את המצלמה לידיים, וכן. היא למדה לפתח עור של פיל כשהוא יוצא לצלם נשים. לימור וגונן שמר מספרים איך זה לחלוק זוגיות ולגדל ילד קטן עם עבודת הצילום המשפחתית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *