בית / קריות / רכילות קריות / ויוה לרומא

ויוה לרומא

כבר מזמן שרומא לא פגשה אוסף כל כך יפה של נשים יפות שהמשותף לכולן שהן עובדות בבית החולים כרמל. המזכירות היפות החליטו לקחת פסק זמן מהריצה היומיומית ולרגל יום האישה הבינלאומי ולצאת ביחד לבילוי משותף. סינוורו את רומא, רונית זכריה מזכירת יחידת ההפריה, קרין דניאל מזכירת המחלקה הכירורגית ומזכירתו של ד"ר ביטרמן מנהל המחלקה, שרון מונשטר המזכירה שעוצרת נשימה ביחידת הריאות בכרמל לכל למי שיש בעיות נשימה, ואחרונה חביבה רנית רומנו שמחזיקה על הגב לבד בית חולים שלם, בית חולים יום על כל שלל הטיפולים והניתוחים המיוחדים שלו.

הן חרשו את שדרת ויאה דה קורסו של רומא והעמיסו שקיות ענק של קניות, הם ביקרו בבית הקיץ של האפיפיור, טיפסו על הקולוסאום, והתרגשו יחד מהרובע ובית הכנסת היהודי שבעיר.

"היינו חבורה מושלמת אומרת בחיוך רנית רומנו, רומא מדהימה ביופייה ואנחנו נהנו ביחד. אין ספק כי כרמל בית החולים שלנו הוא בית חם בו אנחנו נפגשות כל יום והמשך המפגש המאוחד שלנו כנשים וחברות בחופשה המשותפת היה מעולה, אנחנו כבר מתכננות את הטיול הבא ביחד".

מזכירות כרמל על רקע רומא (צילום: אלבום פרטי)

 

בדוק גם

עוזי כהן בעלי אופטיקה כהן (צילום: יח"צ)

שם קוד: HOYA

בהשקה חגיגית ורבת משתתפים השיקה רשת 'אופטיקה כהן' את כניסת חברת הענק HOYA  לקריות; במסגרת ההשקה נחשפו לקהל הדגמים החדשים ביותר של החברה וכן מכונת ה YUNIKU המהפכנית

עו"ד עדי קלביר. צילום: דורון גולן

הקרייתים: על צדק וכדורגל

ספק עם לקוחותיה של עו"ד עדי קלביר יודעים כי מאחורי החזות הרצינית שלה כעורכת דין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *