בית / קריות / פנאי קריות / במילה אחת: וואו! הצצה לחנות החדשה של קסטרו בקניון חיפה

במילה אחת: וואו! הצצה לחנות החדשה של קסטרו בקניון חיפה

1000 מ"ר של שיק. רשת קסטרו השיקה  אמש (שני) את החנות החדשה בקניון עזריאלי חיפה, בקונספט העיצוב החדש יחד עם קולקציית הסתיו החדשה לנשים, לגברים ולילדים. רגל פתיחת החנות החדשה נערך אירוע חגיגי בהשתתפותם של: גבי רוטר מנכ"ל משותף של קסטרו, ארנון תורן, מנכ"ל קניוני עזריאלי, עופר שביט מנכ"ל קניון עזריאלי חיפה, רון רוטר סמנכ"ל הכספים של קסטרו, ועומר דרור השחקן  והפרזנטור של קסטרו. 

כמו בחו"ל. סניף קסטרו קניון חיפה צילום: רותם כבסה
כמו בחו"ל. סניף קסטרו קניון חיפה צילום: רותם כבסה
צילום: רותם כבסה
צילום: רותם כבסה

קסטרו נמצאת בימים אלו בתהליך של תנופה גדולה ופיתוח ובמהלך שנת 2018, מחדשת משפצת ומרחיבה חנויות חדשות נוספות בקונספט החדש. בימים אלה נפתחו חנויות חדשות רבות, ביניהן חנות חדשה ורחבת ידיים בעיצוב חדשני בקניון עזריאלי בחיפה, וכן ברחוב המרכזי של דליית אל כרמל, בקניון עזריאלי מלחה, בקניון עזריאלי השלום ועוד.  החנות החדשה של קסטרו מציגה את קולקציית הסתיו החדשה לנשים, לגברים ולילדים, ומעניקה את חווית האופנה וחווית הקניה המובילה בישראל. עיצוב החנויות נעשה באמצעות משרד העיצוב "סטודיו מו" .

רון, גבי ואור רוטר (צילום יפית שקאלו)
רון, גבי ואור רוטר (צילום יפית שקאלו)

 

 רוטר תורן (צילום יפית שקאלו)
רוטר תורן (צילום יפית שקאלו)

 רוטר גזר את הסרט ואמר: "קסטרו חושפת בימים אלה קונספט חדש של חנויות שמטרתן להעניק חווית קנייה נהדרת ללקוחותינו ולתת במה מתאימה המקנה ערך לקולקציית הסתיו החדשה.  אנו משקיעים בימים אלה בשיפוץ, הרחבה ופתיחת חנויות חדשות בקונספט החדש ושמחים להציג את החנות החדשה בקניון עזריאלי חיפה, שתביא לקהל אוהבי האופנה חווית סטייל מושלמת."

 נצפו בפתיחה: אור רוטר, המשנה למנכ"ל קסטרו; שי אופיר, מנכ"ל קניון עזריאלי באר שבע שחר טביב ועוד. 

 

בדוק גם

ערן ושרי צילום עידן חן

יש להם חלום

רבע מיליון שקלים. זה הסכום לו זקוקים ערן ושרה ישראלי מקרית ביאליק, כדי להגשים את חלומם להיות אבא ואמא בהליך פונדקאות בחו"ל. אחרי מסכת ייסורים בלתי נתפסת, שכללה שכול, אובדן וניתוח קיצור קיבה שכמעט הפך לניתוח קיצור חיים, פנו בני הזוג, באין ברירה אחרת, לגיוס ממון מההמונים. 250 אלף שקלים הם בסך הכל 250 אלף איש שיתרמו שקל אחד בלבד

אוזי זולטק צילום: אלון אלנקווה

שומעים אותה?

אחרי ששנים שרה רוק כבד ודיברה בשיריה בעיקר על הקהילה הלהט"בית ואהבות נכזבות, החליטה אוזי זולטק שהגיע הזמן לכתוב ולהלחין בעצמה, והפעם לעסוק בנושא שהכי קרוב אליה כזמרת כבדת שמיעה. בחודש נובמבר היא תופיע בערב גאלה במסגרת קמפיין גדול להעלאת המודעות לכבדי שמיעה וחירשים תחת המסר: "מכשיר שמיעה הוא לא דבר נורא, הנה, גם אני, כזמרת, יכולה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *