יום שני , דצמבר 10 2018
בית / קריות / רכילות קריות / ביזו' מתגייס למען לבנה
ביז'ו עם יאיר מלכה מבעלי קפה גרג
ביז'ו עם יאיר מלכה מבעלי קפה גרג (צילום: חגית הורנשטיין)

ביזו' מתגייס למען לבנה

המודח מבית האח הגדול, הגרוזיני הכי שמח על המסך, ביז'ו (אהרון צאצאשווילי) הגיע אתמול בערב (שלישי) לגרנד קניון חיפה למסע שופינג, הכנות לקראת גמר האח הגדול. את מסע השופינג התחיל ביז'ו בחנויות של מותגים ידועים והתחדש בחולצות, מכנסים, נעלים אותם הוא סיפר שילבש לצילומים בבית האח הגדול, ביום הגמר.

מיד משם המשיך ביז'ו עם השותף העסקי שלו, מי שמשמש גם כסוכן האישי שלו, יניב הדר, לחנות משקפי שמש, שם רכש משקפי שמש וצחק: "הכי קל להתאים משקפיים לפרצוף גרוזיני מרובע".

את סיום השופינג התיישבו השותפים בקפה גרג שם פגשו במקרה את איש העסקים יאיר מלכה מבעלי הרשת והשף והשותף מאור מזרחי. מייד נפתח שולחן במקום וביז'ו נהנה משפע פינוקים שזרמו אל שולחנו. ביז'ו שביקש את תשומת הלב של באי הקפה הסביר כמה חשוב עבורו שכולם יצביעו בעד לבנה, ואף ביקש את רשותו של יאיר מלכה שאם יוכלו המלצרים רק לרגע קטן לעצור את עבודתם ולהקשיב להם מכיוון שהם כבר יכולים להצביע ולהשפיע, וכל קול חשוב.

ביז'ו גרם להמולה רבה בקניון, אנשים הקיפו את החנויות וחיכו לתמונות עם הכוכב הטרי. ביז'ו שיתף פעולה והצטלם עם כל מי שרק רצה.

ביז'ו עם יאיר מלכה מבעלי קפה גרג
ביז'ו עם יאיר מלכה מבעלי קפה גרג (צילום: חגית הורנשטיין)

בדוק גם

ארלט מלכה. צילום: דורון גולן

עפה על החיים

היא הייתה ברשימת הנכנסים לבית "האח הגדול" שהודלפה, וקרייתים רבים התאכזבו, בסופו של דבר, כשלא ראו אותה על המסך. בראיון ראשון מספרת ארלט אזולאי מלכה מקרית חיים מה בדיוק קרה שם ומדוע לא נכנסה בסופו של דבר, מביעה את דעתה על אלה שכן נכנסו ופוסקת: "אין לי ספק שאם הייתי נכנסת, אנשים היו אוהבים את מה שרואים על המסך"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *