יום רביעי , ספטמבר 26 2018
בית / קריות / חדשות קריות / ריקודי עם? האישה צולמה עירומה עם המאהב וחויבה להתגרש

ריקודי עם? האישה צולמה עירומה עם המאהב וחויבה להתגרש

בני זוג, המתגוררים בצפון רוקדים על מדרגות הרבנות. ביה"ד הרבני הגדול בירושלים, ביטל פס"ד שניתן בביה"ד הרבני האזורי בחיפה וקבע כי האישה לא רק שלא הצליחה להוכיח כי בעלה הוא זה שבוגד בה, אלא היא לא זכאית לקבל דמי מזונות ולא תקבל יותר מאשר המגיע לה מעבר לאיזון משאבים על פי  חוק יחסי ממון. בכך, קיבלו הדיינים בראשותו של אב ביה"ד הרב הראשי לישראל, הרב יונה מצגר את הערעור שהגיש הבעל באמצעות ב"כ עו"ד טליה לימור שקולניק.

זוג רוקד
צילום אילוסטרציה

מה עשו אישה תושבת הצפון וגבר שעימו היא נוהגת לרקוד בערבי ריקודי נצפו בשעה 03:00 לפנות בוקר במכונית באחד מחופי הים בצפון? לפי עדות אחת, השניים היו עירומים והתגפפו…והתמונות שצולמו היו מטושטשות…לפני עדות שנייה של חוקר אחר, הוא הרכיב משקפי שמש ולכן לא ניתן היה לראות כלום…

בביה"ד הרבני האזורי בחיפה, הוחלט לחייב את הבעל בתשלום מזונות גבוהים לאישה ואף לפצותה בסכום כסף נכבד. הבעל, מיהר להגיש ערעור באמצעות ב"כ עו"ד טליה לימור שקולניק על הפסיקה וטען כי על ביה"ד הרבני הגדול לבטל את הפסיקה הקודמת ולחייב את בני הזוג בגירושין ללא מתן מזונות ומבלי שהבעל יחויב לפצות את האישה.

עו''ד טליה לימור שקולניק
עו''ד טליה לימור שקולניק (צילום: גלית אברהם)

 לדייני ביה"ד הרבני הגדול בירושלים, הוצגו ממצאי הבעל והם קבעו, "שני הצדדים עשו מעשים שלא ייעשו ונוכח מעשיהם, חיי הנישואין נהרסו עד היסוד ואין כל תקווה להחזיר השלום על כנו. ובמציאות זו על הצדדים להתגרש ובמידה והאישה תסרב לקבל את הגט, יש לנקוט כנגדה בצווי הגבלה".

בדוק גם

המקום שבו הייתה הסוכה. צילום: ועד קרית חיים

אלמונים גנבו את הסוכה שבנה ועד קרית חיים לתושבים

אלמונים גנבו הלילה (שלישי) את הסוכה שבנה ועד קרית חיים בשטח מרפאת צאלון שהייתה מיועדת …

סכסוך כספי. זירת הרצח (צילום: שלומי גבאי)

שלושה פצועים קשה באירוע דקירה בקרית ים

המשטרה חוקרת אירוע דקירה בקרית ים. לפני זמן קצר התקבל דיווח על שלושה אנשים שנמצאו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *