מבזקים
בית / קריות / חדשות קריות / ריקודי עם? האישה צולמה עירומה עם המאהב וחויבה להתגרש

ריקודי עם? האישה צולמה עירומה עם המאהב וחויבה להתגרש

בני זוג, המתגוררים בצפון רוקדים על מדרגות הרבנות. ביה"ד הרבני הגדול בירושלים, ביטל פס"ד שניתן בביה"ד הרבני האזורי בחיפה וקבע כי האישה לא רק שלא הצליחה להוכיח כי בעלה הוא זה שבוגד בה, אלא היא לא זכאית לקבל דמי מזונות ולא תקבל יותר מאשר המגיע לה מעבר לאיזון משאבים על פי  חוק יחסי ממון. בכך, קיבלו הדיינים בראשותו של אב ביה"ד הרב הראשי לישראל, הרב יונה מצגר את הערעור שהגיש הבעל באמצעות ב"כ עו"ד טליה לימור שקולניק.

זוג רוקד
צילום אילוסטרציה

מה עשו אישה תושבת הצפון וגבר שעימו היא נוהגת לרקוד בערבי ריקודי נצפו בשעה 03:00 לפנות בוקר במכונית באחד מחופי הים בצפון? לפי עדות אחת, השניים היו עירומים והתגפפו…והתמונות שצולמו היו מטושטשות…לפני עדות שנייה של חוקר אחר, הוא הרכיב משקפי שמש ולכן לא ניתן היה לראות כלום…

בביה"ד הרבני האזורי בחיפה, הוחלט לחייב את הבעל בתשלום מזונות גבוהים לאישה ואף לפצותה בסכום כסף נכבד. הבעל, מיהר להגיש ערעור באמצעות ב"כ עו"ד טליה לימור שקולניק על הפסיקה וטען כי על ביה"ד הרבני הגדול לבטל את הפסיקה הקודמת ולחייב את בני הזוג בגירושין ללא מתן מזונות ומבלי שהבעל יחויב לפצות את האישה.

עו''ד טליה לימור שקולניק
עו''ד טליה לימור שקולניק (צילום: גלית אברהם)

 לדייני ביה"ד הרבני הגדול בירושלים, הוצגו ממצאי הבעל והם קבעו, "שני הצדדים עשו מעשים שלא ייעשו ונוכח מעשיהם, חיי הנישואין נהרסו עד היסוד ואין כל תקווה להחזיר השלום על כנו. ובמציאות זו על הצדדים להתגרש ובמידה והאישה תסרב לקבל את הגט, יש לנקוט כנגדה בצווי הגבלה".

בדוק גם

כיכר הים. צילום: דוברות העירייה

רצועת החוף בקרית ים ממשיכה להתפתח

כחלק מהתוכנית העירונית של קרית ים לפיתוח רצועת החוף והשער העירוני אל הים, הושלמה השבוע …

חידון יישובי בקרית מוצקין. צילום: ניר שטיינברג

בית הספר מצפה זכה בחידון בנושא 70 למדינת ישראל

חידון הגמר היישובי לבתי הספר היסודיים בקרית מוצקין בנושא "70 למדינת ישראל", התקיים השבוע בהיכל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *