יום ראשון , נובמבר 18 2018
בית / קריות / חדשות קריות / ראש עיריית קרית ים רוצה להביא לעיר יזמי נדל"ן
דוד אבן צור בועידת הנדל"ן. צילום: דוברות העירייה
דוד אבן צור בועידת הנדל"ן. צילום: דוברות העירייה

ראש עיריית קרית ים רוצה להביא לעיר יזמי נדל"ן

ראש עיריית קריית ים דוד אבן צור, "כבש" את כנס עיר הנדל"ן באילת והצליח לשכנע יזמים וקבלנים להגיע לעיר. במהלך פאנל מיוחד שהתקיים בכנס ואשר היה מיועד לנושא ההתחדשות העירונית, ביקש אבן צור את רשות הדיבור, עלה לבמה והציג לנוכחים את חזונה של קריית ים לשנים הקרובות.

דוד אבן צור בועידת הנדל"ן. צילום: דוברות העירייה
דוד אבן צור בועידת הנדל"ן. צילום: דוברות העירייה

הקבלנים והיזמים הרבים שהיו באולם הופתעו לשמוע על מגוון תוכניות הבינוי וההתחדשות העירונית המתוכננים לעיר והביעו את נכונותם להגיע לקריה כדי לבדוק אפשרות של השתלבות במיזמי הבניה המתוכננים. בין השאר הציג ראש העיר בכנס את התוכנית להקמת שכונה חדשה בת יותר מאלף יחידות דיור במתחם האצטדיון וכן עוד שורה שכונות במתחם רחוב לכיש, במרכז העיר במקום בניין העירייה וכן שכונת יוקרה בצפון הקריה בקו הראשון לים סך, הכל קרוב לאלפיים יחידות דיור.

אבן צור גם הציג לנוכחים את התוכנית להקמת מרכז קניות פתוח בכניסה הצפונית לעיר, טיילת רוחבית אשר תחבר את מזרח העיר לחוף הבתולה וכן את התוכניות להקמת היכל תרבות ובניין חדש לעירייה.

קבלנים שפנו אליו מיד אחרי כן סיפרו כי מעולם לא ביקרו בעיר אבל התרשמו מאוד מהתוכניות ובעיקר מהפוטנציאל הרב בשל קרבתה של קריית ים לאחת מרצועות החוף היפות בארץ. בעירייה נערכים עתה לאפשרות לקיים יום פתוח ליזמים להצגת העיר.

בדוק גם

בורג המפרץ

כל אחת יכולה להיות בוב הבנאי

הצטרפי לסדנה "עשי זאת בעצמך" בורג המפרץ, ובינתיים ריכזנו עבורך את חמשת הטיפים שיעזרו לך להבין כיצד לגשת למשימות בבית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *