מבזקים
בית / קריות / חדשות קריות / ראש עיריית קרית ים רוצה להביא לעיר יזמי נדל"ן

ראש עיריית קרית ים רוצה להביא לעיר יזמי נדל"ן

ראש עיריית קריית ים דוד אבן צור, "כבש" את כנס עיר הנדל"ן באילת והצליח לשכנע יזמים וקבלנים להגיע לעיר. במהלך פאנל מיוחד שהתקיים בכנס ואשר היה מיועד לנושא ההתחדשות העירונית, ביקש אבן צור את רשות הדיבור, עלה לבמה והציג לנוכחים את חזונה של קריית ים לשנים הקרובות.

דוד אבן צור בועידת הנדל"ן. צילום: דוברות העירייה
דוד אבן צור בועידת הנדל"ן. צילום: דוברות העירייה

הקבלנים והיזמים הרבים שהיו באולם הופתעו לשמוע על מגוון תוכניות הבינוי וההתחדשות העירונית המתוכננים לעיר והביעו את נכונותם להגיע לקריה כדי לבדוק אפשרות של השתלבות במיזמי הבניה המתוכננים. בין השאר הציג ראש העיר בכנס את התוכנית להקמת שכונה חדשה בת יותר מאלף יחידות דיור במתחם האצטדיון וכן עוד שורה שכונות במתחם רחוב לכיש, במרכז העיר במקום בניין העירייה וכן שכונת יוקרה בצפון הקריה בקו הראשון לים סך, הכל קרוב לאלפיים יחידות דיור.

אבן צור גם הציג לנוכחים את התוכנית להקמת מרכז קניות פתוח בכניסה הצפונית לעיר, טיילת רוחבית אשר תחבר את מזרח העיר לחוף הבתולה וכן את התוכניות להקמת היכל תרבות ובניין חדש לעירייה.

קבלנים שפנו אליו מיד אחרי כן סיפרו כי מעולם לא ביקרו בעיר אבל התרשמו מאוד מהתוכניות ובעיקר מהפוטנציאל הרב בשל קרבתה של קריית ים לאחת מרצועות החוף היפות בארץ. בעירייה נערכים עתה לאפשרות לקיים יום פתוח ליזמים להצגת העיר.

בדוק גם

יוסי דואק. צילום: דורון גולן

יוסי דואק הודיע על פרישה לאחר עשרות שנות פעילות פוליטית

לאחר 36 שנה של פעילות ציבורית, מתוכן 30 שנה כחבר מועצת עיר בקרית ביאליק, הודיע …

מיקי קופל. צילום: דורון גולן

איש העסקים מיקי קופל פרש מההתמודדות לראשות עיריית קרית אתא

איש העסקים מיקי קופל, הודיע על פרישתו מהתמודדות לראשות עיריית קרית אתא. לדבריו, אין כיום …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *