בית / קריות / חדשות קריות / ראש עיריית קרית ים רוצה להביא לעיר יזמי נדל"ן

ראש עיריית קרית ים רוצה להביא לעיר יזמי נדל"ן

ראש עיריית קריית ים דוד אבן צור, "כבש" את כנס עיר הנדל"ן באילת והצליח לשכנע יזמים וקבלנים להגיע לעיר. במהלך פאנל מיוחד שהתקיים בכנס ואשר היה מיועד לנושא ההתחדשות העירונית, ביקש אבן צור את רשות הדיבור, עלה לבמה והציג לנוכחים את חזונה של קריית ים לשנים הקרובות.

דוד אבן צור בועידת הנדל"ן. צילום: דוברות העירייה
דוד אבן צור בועידת הנדל"ן. צילום: דוברות העירייה

הקבלנים והיזמים הרבים שהיו באולם הופתעו לשמוע על מגוון תוכניות הבינוי וההתחדשות העירונית המתוכננים לעיר והביעו את נכונותם להגיע לקריה כדי לבדוק אפשרות של השתלבות במיזמי הבניה המתוכננים. בין השאר הציג ראש העיר בכנס את התוכנית להקמת שכונה חדשה בת יותר מאלף יחידות דיור במתחם האצטדיון וכן עוד שורה שכונות במתחם רחוב לכיש, במרכז העיר במקום בניין העירייה וכן שכונת יוקרה בצפון הקריה בקו הראשון לים סך, הכל קרוב לאלפיים יחידות דיור.

אבן צור גם הציג לנוכחים את התוכנית להקמת מרכז קניות פתוח בכניסה הצפונית לעיר, טיילת רוחבית אשר תחבר את מזרח העיר לחוף הבתולה וכן את התוכניות להקמת היכל תרבות ובניין חדש לעירייה.

קבלנים שפנו אליו מיד אחרי כן סיפרו כי מעולם לא ביקרו בעיר אבל התרשמו מאוד מהתוכניות ובעיקר מהפוטנציאל הרב בשל קרבתה של קריית ים לאחת מרצועות החוף היפות בארץ. בעירייה נערכים עתה לאפשרות לקיים יום פתוח ליזמים להצגת העיר.

בדוק גם

לא משאירים ילד ברכב. איחוד הצלה

איחוד הצלה בקמפיין למניעת שכחת ילדים ברכב

בעקבות המקרים האחרונים של תינוקות וילדים שנפגעו לאחר שהושארו ברכב, מתנדבי איחוד הצלה כרמל יצאו …

מיזם קאר2גו, השכרת רכבים חשמליים. צילום: דורון גולן

קשיים בהתנעת מיזם השכרת הרכב החשמלי בקריות

מיזם השכרת הרכב החשמלי השיתופי שמיועד לפעול בתחומי הקריות נתקל בקשיים והרשויות המקומיות אינן ממהרות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *