יום שלישי , ספטמבר 25 2018
בית / קריות / נדל"ן קריות / תקדים: דירות 7 חדרים ייבנו במשכנות האמנים

תקדים: דירות 7 חדרים ייבנו במשכנות האמנים

פרויקט יוקרה חדש יצא השבוע לשיווק בשכונת משכנות האמנים בקרית מוצקיןבתוך פחות משבוע נמכרו דירות חדשותחברת הבנייה נועם סער יזמות ובנייהתבנה ברחוב יפה ירקוניבמתחם כורדני את פרויקט luxury. 

הפרויקט ישתרע על פני 2.374 דונםעלות הקרקע מוערכת ב-6.2 מיליון שקליםפרויקט luxury יאופיין בבנייה נמוכה; 3 בניינים בני קומות, 18 יחידות דיורבמפרטדירות גן 4, 5, 6, 7 חדריםפנטהאוזים ועוד.

חברת נעם סער יזמות זיהתה גם את הביקוש של תושבי הקריות בדירות גדולות במיוחדוהיא הראשונה שתבנה דירות עם שבעה חדרים תקדים בתחום הנד"לן בקריותבו הביקוש לדירות חדשות עומד על חמישה עד שישה חדרים.

החברה החלה את שיווק הפרויקט לפני כשבוע ונמכרו דירות מתוך 18 יח"דפנטהאוז חדרים נמכר ב-2.3 מיליון שקליםדירת גן חדרים נמכרה ב-2.35 מיליון שקליםדירת חדרים נמכרה ב– 2.25 מיליון שקלים.

פרויקט luxury במשכנות האומנים
הרבה שיק. פרויקט luxury במשכנות האומנים (הדמיה יובל עשת)

בדוק גם

עומר זוהר. צילום: דורון גולן

"להיות ראש עיר זו שליחות שהייתי רוצה לעשות"

תחילת הדרך בעיתונות, העבודה במשרדי הממשלה, התקף הלב שחטף בגיל 32, הנישואים, ההורות לארבעה ילדים, החזרה לקרית מוצקין לחיקו האוהב של ראש העירייה חיים צורי והתוכניות לעתיד. עומר זוהר פותח את הלב ומתוודה: "חרטה אחת שלי היא שעד היום לא מצאתי את היכולת לשבת עם אבא שלי ולהגיד לו כמה אני אוהב ומעריך אותו"

ציקי אבישר מכריז על התמודדות לראשות קרית מוצקין. צילום: דורון גולן

וועדת הבחירות האזורית על עתירתו של ציקי אבישר: "נטפל לזוטי דברים"

עיריית קרית מוצקין וציקי אבישר ממשיכים להיפגש באולם ועדת הבחירות האזורית והפעם בעקבות עתירתו של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *