יום חמישי , ינואר 17 2019
בית / קריות / חדשות קריות / קרית מוצקין: נפתח פארק חדש לכלבים
פארק הכבלים בקרית מוצקין (צילום: ניר שטיינברג)
פארק הכבלים בקרית מוצקין (צילום: ניר שטיינברג)

קרית מוצקין: נפתח פארק חדש לכלבים

בשבוע שעבר התקיים אירוע הפתיחה של פארק הכלבים החדש בקרית מוצקין. האירוע התקיים בהשתתפות ראש העירייה חיים צורי, הווטרינר העירוני ד"ר דוד דדיה ותושבי הקריה.

במהלך האירוע, התקיים מופע ראווה מרהיב על ידי ויקי ברבי, רב אומן באילוף כלבים והתקיימה מכירה לציוד ומזון לכלבים, בחסות חוות החיות של ארז הממוקמת בקריון.

פארק הכלבים נפתח ביוזמת צורי, בעקבות בקשות של תושבים. במהלך התקופה הראשונית של הפארק ייבדק תפעול הפארק השוטף, יתקבלו הערות מהמבקרים בו ויבוצעו תיקונים שידרשו על ידי העירייה.

בתוך הפארק יוכלו הכלבים להסתובב באופן חופשי, ללא רצועה בהשגחת בעליהם. לרשות הכלבים יעמדו מתקני ניתור ודילוגים וקפיצה לשעשועים.

מהעירייה נמסר, כי תושבי הקריה וכלביהם מוזמנים להגיע וליהנות מהפארק החדש תוך שמירה על כללי ההתנהגות והוראות הבטיחות המוצגים בשילוט בפארק.

במקביל, יוקם פארק כלבים חדש גם בקרית ביאליק ובעלי הכלבים ישתתפו בתכנונו. בעקבות סגירתו של פארק הכלבים הקיים ברחוב הפלמ"ח, לטובת בניית מעון יום חדש לרווחת תושבי האזור, מקדמת העירייה תכנית להקמת פארק כלבים חדש שמיקומו ועיצובו יתוכננו בהשתתפות נציגות בעלי הכלבים בעיר.

העירייה מזמינה את התושבים לסייע בבחירת מיקומו והתאמתו לנוחות הכלבים ובעליהם. עד כה הביעו רצונם להימנות עם ועדת ההיגוי המקימה חמישה חובבי כלבים, שמרביתם נמנים עם משתמשי פארק הכלבים הקיים. ראש העירייה אלי דוקורסקי, פנה לתושבי העיר חובבי הכלבים במטרה לשתפם באיתור המקום ותכנונו וממתין להצעותיהם דרך הפייסבוק.

פארק הכבלים בקרית מוצקין (צילום: ניר שטיינברג)
פארק הכבלים בקרית מוצקין (צילום: ניר שטיינברג)

בדוק גם

מבצע אכיפה. צילום: השירות הווטרינרי חיפה

מבצע אכיפה נגד צואת כלבים וכלבים משוטטים בקרית חיים ושמואל

בקריית חיים ובקריית שמואל, החלה השבוע פעילות אכיפה מוגברת כנגד צואת כלבים וכלבים משוטטים. האכיפה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *