בית / קריות / נדל"ן קריות / קרית מוצקין: כפיר נדל"ן תקים מגדל בן 22 קומות על מחנה כורדני

קרית מוצקין: כפיר נדל"ן תקים מגדל בן 22 קומות על מחנה כורדני

קבוצת כפיר נדל"ן, זכתה במכרז של רשות מקרקעי ישראל ותקים פרויקט מגורים שיכלול 22 יח"ד בקרית מוצקין. המגרש בשטח של 2350 מ"ר ממוקם בצפון קרית מוצקין, בשטח של המחנה הצבאי כורדני. פרויקט המגורים דירות 4,5,6 חדרים גדולות במיוחד, דירות גן ופנטהאוזים. מהנהלת קבוצת כפיר נדל"ן נמסר כי מדובר בעתודת קרקע בעלת פוטנציאל גדול לבנייה חדשה בלב מרכז העניינים המצוי כאמור במרחק הליכה מכל השירותים הקהילתיים.

בימים אלה החלה קבוצת כפיר נדל"ן בשיווק פרויקט המגורים היוקרתי TOP כפיר בגבעת הרקפות בקרית ביאליק, שיכלול על פי התכנון 66 יח"ד בשישה בנייני בוטיק נפרדים לובי מפואר, חנייה תת קרקעית, שתי חניות לכל דייר ומפרט טכני עשיר ובמקביל החלה בהקמת פרויקט מגורים יוקרתי ברחוב יהודה הלוי בקרית אתא, שיציע דירות מרווחות וגדולות. בנוסף, החלה החברה בשיווק של פרויקט מגורים יוקרתי ברחוב הרב קוק בקרית מוצקין, המציע דירות גן, פנטהאוזים ודירות 5 חדרים מרווחות וגדולות מאוד במחיר החל מ~1.5 מיליון שקלים. עם תחילת ההרשמה נמכרו שתי דירות בפרויקט.

 

כמו כן בקרוב מסיימות העבודות להקמת השלד של פרויקט המסחר היוקרתי "כפיר סנטר" ברח' אח"י אילת בקרית חיים, והחלה בשיווק שטחים לצורך פתיחת קליניקות רפואיות בכפיר סנטר שיכלול כ-3000 מ"ר וחניון תת קרקעי עם כ-35 מקומות חנייה על שטח של כ-1.3 דונם.

בדוק גם

אזור התעשייה בקרית ביאליק

 מבנה תעשייתי בקרית ביאליק נמכר בשמונה וחצי מיליון שקלים

נחתמה עסקת נדל"ן מהגדולות באזור השנה. מבנה  תעשייתי באזור התעשייה  ' צור שלום' בקרית ביאליק נמכר …

בומה ברח"ד (צילום: פרטי)

ראש בראש: מזוז נבחר ליו"ר הבית היהודי, ברח"ד יתמודד ברשימה עצמאית

הפיכה בסניף הבית היהודי בקרית מוצקין. חבר מועצת העיר, נחום מזוז נבחר ליושב ראש הסניף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *