בית / קריות / נדל"ן קריות / קרית מוצקין: כפיר נדל"ן תקים מגדל בן 22 קומות על מחנה כורדני

קרית מוצקין: כפיר נדל"ן תקים מגדל בן 22 קומות על מחנה כורדני

קבוצת כפיר נדל"ן, זכתה במכרז של רשות מקרקעי ישראל ותקים פרויקט מגורים שיכלול 22 יח"ד בקרית מוצקין. המגרש בשטח של 2350 מ"ר ממוקם בצפון קרית מוצקין, בשטח של המחנה הצבאי כורדני. פרויקט המגורים דירות 4,5,6 חדרים גדולות במיוחד, דירות גן ופנטהאוזים. מהנהלת קבוצת כפיר נדל"ן נמסר כי מדובר בעתודת קרקע בעלת פוטנציאל גדול לבנייה חדשה בלב מרכז העניינים המצוי כאמור במרחק הליכה מכל השירותים הקהילתיים.

בימים אלה החלה קבוצת כפיר נדל"ן בשיווק פרויקט המגורים היוקרתי TOP כפיר בגבעת הרקפות בקרית ביאליק, שיכלול על פי התכנון 66 יח"ד בשישה בנייני בוטיק נפרדים לובי מפואר, חנייה תת קרקעית, שתי חניות לכל דייר ומפרט טכני עשיר ובמקביל החלה בהקמת פרויקט מגורים יוקרתי ברחוב יהודה הלוי בקרית אתא, שיציע דירות מרווחות וגדולות. בנוסף, החלה החברה בשיווק של פרויקט מגורים יוקרתי ברחוב הרב קוק בקרית מוצקין, המציע דירות גן, פנטהאוזים ודירות 5 חדרים מרווחות וגדולות מאוד במחיר החל מ~1.5 מיליון שקלים. עם תחילת ההרשמה נמכרו שתי דירות בפרויקט.

 

כמו כן בקרוב מסיימות העבודות להקמת השלד של פרויקט המסחר היוקרתי "כפיר סנטר" ברח' אח"י אילת בקרית חיים, והחלה בשיווק שטחים לצורך פתיחת קליניקות רפואיות בכפיר סנטר שיכלול כ-3000 מ"ר וחניון תת קרקעי עם כ-35 מקומות חנייה על שטח של כ-1.3 דונם.

בדוק גם

mozkinsal 01

עוד הפסד אכזרי למכבי קרית מוצקין

קבוצת הכדורסל של מכבי קרית מוצקין משלמת את מחיר הפציעות של שחקניה. גם השבוע נוצחה הקבוצה בשניות האחרונות מול קבוצת צמרת - הפועל באר שבע 83:80. למזלה, כל קבוצות התחתית נוצחו גם כן

עם הפנים לעתיד. שכונת אג"ש הדמיה: באדיבות עיריית קרית ים

הוועדה המחוזית חיפה הפקידה תוכנית מתאר כוללנית קרית ים

התוכנית כוללת תוספת של  13 אלף יחידות דיור להיקף אוכלוסייה של  58 אלף תושבים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *