מבזקים
בית / קריות / נדל"ן קריות / קרית מוצקין במקום השלישי בישראל במכירת דירות בשנת 2017

קרית מוצקין במקום השלישי בישראל במכירת דירות בשנת 2017

קרית מוצקין רשמה את העלייה החדה ביותר בכמות המבוקשת של דירות חדשות בשנת 2017 עם  זינוק של 154 אחוז  והיא נמצאת במקום הרביעי בארץ בכמות הדירות המבוקשת ובמקום השלישי בכמות הדירות שנמכרו. כך מדווחת הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה על פי סקר התחלות בנייה, סקר כמות מבוקשת של דירות חדשות ונתוני משרד הבינוי והשיכון.  בלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פורסם כי בשנת 2017 עמדה הכמות המבוקשת של דירות חדשות בישראל על כ-41  אלף ו- 300 יחידות, ירידה של כ-17.3 אחוז לעומת שנת 2016.

הבנייה בשיאה.  דוברות עיריית קריית מוצקין
הבנייה בשיאה. דוברות עיריית קריית מוצקין

על פי הנתונים, בשנת 2017 נמכרו בקרית מוצקין 1150 דירות חדשות מתוך כמות מבוקשת של 1217 דירות. תל אביב וירושלים מקדימות את מוצקין רק במעט עם מכירה של 1267 ו-1145 דירות חדשות בהתאמה.

בימים אלה נבנות כ-2000 יחידות דיור בשכונת משכנות אמנים שבצפון קריית מוצקין על קרקעות מחנה כורדני לשעבר. בשבוע שעבר סיירה בשטח שעליו נבנית השכונה משלחת של כ-50 עובדים ממשרד האוצר וממשרד הבינוי והשיכון, כדי להתרשם מתנופת הבנייה ולעמוד מקרוב אחר פרויקט מחיר למשתכן.

ראש העירייה חיים צורי: "תנופת הבנייה האדירה תשנה את פניה של קריית מוצקין מבחינת דמוגרפית. אנו עובדים על פי תוכנית אב מוסדרת להקמת תשתיות בכל התחומים, חינוך, כבישים, מבני ציבור ועוד כדי לקלוט את התושבים החדשים וליצור תנאים אופטימליים למגורים".

בדוק גם

יונה יהב ומשה כחלון צילום: דוברות כולנו

נחתם הסכם הגג בחיפה

הסכם גג  נחתם הבוקר(שני) בחיפה באצטדיון סמי עופר בין משרד האוצר, משרד הבינוי והשיכון, רשות מקרקעי …

אלמוג ברק (צילום: יניב לני)

הברק היכה ביבנה

אחרי ארבעה הפסדים רצופים, כולם מול קבוצות מצמרת טבלת הליגה הלאומית בכדורסל, יצאה ביום שלישי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *